تصمیم گیری در Kuttanad Chavara bypolls در مارس

کمیسیون انتخابات هند را به تماس در برگزاری دو byelections در دولت در هفته اول آوریل به عنوان تمدید Covid-19 مستند منقضی خواهد شد ،

هر فرمت اجتماعی فاصله درایو و مستند فراتر از هفته سوم خرداد خواهد نیروی این کمیسیون به bypolls در کرالا به عنوان زمان زیادی را نمی توان برای آینده مجمع انتخابات است. مدت زمان کرالا مجمع منقضی خواهد شد در مارس 19, 2021.

تصمیم گیری در byelections به Kuttanad و Chavara حوزه گرفته خواهد شد همراه با کشورهای دیگر. دو کرسی کاهش یافت و خالی پس از مرگ از قانونگذاران توماس Chandy و N. Vijayan Pillai. Bypolls برگزار می شود در عنوان بسیاری از 10 ایالت از جمله Madhya Pradesh, West Bengal, Maharashtra, و, Jharkhand, کمیسیون منابع گفت.

تصمیم دولت و دولت مرکزی به گسترش Covid-19 پیشگیری از اقدامات از جمله مستند به ممکن است تا به حال ناراحت طرح کمیسیون انتخابات برای کرالا و کشورهای دیگر.

همه گیر تهدید

این کمیسیون تا به حال برنامه ای برای نگه داشتن bypolls در مارس در دولت است. پس از شیوع این بیماری رئیس دفتر افسر انتخاباتی (مدیر عامل) کرالا پیشنهاد کرده بود که انتخابات برگزار خواهد شد و در ماه مه یا ژوئن امیدوار است که دولت قادر خواهد بود برای کنترل گسترش این بیماری همه گیر در ماه مارس.

گسترش مستند فراتر از هفته سوم ممکن است انکار می کند احزاب سیاسی و نامزدها حق فرصت را برای انتخابات. برگزاری جلسات عمومی درب-به-درب مبارزات و حتی رای گیری خواهد شد غیر ممکن است در صورت گسترش اجتماعی فاصله.

هیچ انتخاباتی برگزار می شود به طور موثر هنگامی که این هنجارها هستند در نیروی حاکی از منابع.

EC آماده

اما دفتر مدیر عامل کرالا به اتمام رسانده سطح اول چک از دستگاه رای گیری الکترونیکی و VVPAT ماشین آلات به عنوان دستور توسط کمیسیون انتخابات. هر چند این ممکن است تنها نیاز به حدود 1000 ماشین آلات و تجهیزات برای برگزاری انتخابات به دو حوزه حدود 30000 رای گیری ماشین آلات و 35,000 VVPAT آماده با مدیر عامل کرالا.

کمیسیون انتخابات نیز به دنبال به دانستن این که آیا هر گونه ماشین آلات را باید نقل مکان کرد و به کرالا از کشورهای همسایه این منابع گفت.

اگر انتخابات برگزار می شود, فهرست رای دهندگان به عنوان به روز شده در تاریخ 1 ژانویه سال 2020 استفاده خواهد شد برای رای گیری در این دو حوزه. نهایی فهرست رای دهندگان برای این دو حوزه شد منتشر شده در فوریه 4, منابع گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>