تصمیم پریانکا گاندی Cong.’s چهره در سال 2022 سنجی به کار گرفته می شود توسط CWC خودش: Jitin Prasada

ارشد کنگره رهبر Jitin Prasada در روز شنبه گفت: در حالی که از آن شده است یک تقاضا از حزب کارگران که پریانکا گاندی Vadra بود که حزب را در 2022 تا مجمع انتخابات این است که یک “تصمیم استراتژیک” گرفته شده توسط “کنگره کار کمیته و پریانکا جی خودش”.

آقای Prasada که ویژه invitee به کنگره مشغول به کار کمیته (CWC) همچنین گفت که حزب را نمی توان جعل هر گونه داد در سال 2022 مجمع انتخابات است.

در مورد اینکه آیا کنگره دبیر پریانکا گاندی خواهد بود که در صورت حزب در سال 2022 انتخابات گفت: PTI “شده است که در طولانی مدت تقاضا از کارگران اما تصمیم استراتژیک است که خواهد شد توسط CWC و پریانکا جی خودش است.”

متهم کردن دولت “تیتر مدیریت سابق اتحادیه وزیر نیز پرسید که چرا در آن بود که بسیاری از قربانیان جنایات بودند Brahmins.

“این مسائل که raked تا هستند نه مسائل واقعی. دولت تنها انجام تیتر مدیریت. من در مورد صحبت Brahmin قتل. به همین دلیل است که بسیاری از قربانیان (جنایات) هستند Brahmins? چه قصد دولت” او پرسید.

“ویکاس Dubey برخورد در مواجهه با آن به نظر می رسد جعلی و قصد دولت مشکوک است. ما (کنگره) در حال حاضر خواستار SC-نظارت پرس و جو. که اجازه Vikas Dubey برای تبدیل شدن به چنین بزرگ (کیفری)? این در حال حاضر شده است خار در زیر فرش” او گفت:.

او همچنین گفت که در زیر تحت تملک Chetna Parishad حزب شد برگزاری جلسات مجازی با اعضای جامعه در پیلیبهیت, جانسی, ایودیا, اتاوا, درسی, Basti و Badaun.

آقای Prasada حاضر به اظهار نظر در حزب حاکم وضعیت در راجستان. در 14 ژوئیه او توییتی در مورد “همکار و دوست” Sachin خلبان گفت که هیچ کس می تواند به دور از واقعیت است که معاون سابق وزیر به حال مدت طولانی کار کرده و با فداکاری برای این کنگره است.

در خانم پریانکا گاندی در حال دوبله توییتر رهبر توسط رقبا از جمله BJP 46 ساله سابق Lok سبها MP از دهورهرا گفت: “آنها هیچ چیز دیگری را می گویند. عملکرد آنها صفر است و برای پنهان کردن آن, آنها می گویند چنین چیزهایی است.”

تشدید حمله خود را بر رقبای سیاسی آقای Prasada گفت: “هر که گفتن چنین چیزهایی باید اول افشای عملکرد گروه خود و آنچه آنها انجام داده اند را برای مردم ، به یک رکورد از آن است.”

او گفت: آنها انتخاب شدند به کار برای مردم اوتار پرادش و عملکرد خود را در بخش هایی مانند بهداشت و درمان و زیرساخت و یا توسعه روستایی.

“به ما بگویید چه شما انجام داده اند در این بخش…آن را (با استفاده از این اصطلاحات) این است که تنها منحرف کردن توجه مردم و شکست های خود را (از BJP),” سابق اتحادیه وزیر گفت.

با اشاره به کار رفتن در درون دولت کنگره گفت: “این حزب در حال آماده سازی و تلاش برای تقویت آن سازمان است. هر جا که سازمانی پر کردن مورد نیاز است را به غرفه سطح است که در حال آماده شدن است و وظیفه اصلی. سازمانی re تخلیه مختلف پیشانی سازمانهای این حزب نیز در جریان است.”

پرسید که آیا کنگره عقب BJP در برگزاری جلسات مجازی آقای Prasada گفت: “یک جلسه مجازی گروه (از رهبران حزب) تشکیل شده است و جلسات هستند که به طور منظم برگزار شد. برخی از استراتژی جلسات هم برگزار شده است تقریبا. یک برنامه به نام “آواز hain aap’ بود که در مورد صحبت کردن به حزب کارگران آغاز شده بود و در حال حاضر این حزب در حال انجام آن است.”

او گفت: حزب بود در تعامل با مردم در هر منطقه و جمع آوری دیدگاه های خود و به دنبال پیشنهادات خود را از آنها بیش از مسائل آنها روبرو هستند.

وقتی پرسیده شد که بسیاری از رهبران حزب بودند گم شده در عمل زمانی که UPCC رئیس Ajay Kumar Lallu شد تا دولت شد و به زندان فرستاده می شود آقای Prasada گفت: “تمام عمل است نه محدود به لکهنو به تنهایی. همه چیز اتفاق می افتد در مناطق دیگر از دولت به عنوان به خوبی.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>