امکانات اختصاصی برای باردار COVID-19 بيمار

در میان تعداد فزاینده ای از شکایات بیماران در حال حاضر پذیرش این شهرستان به زودی دو امکانات اختصاصی برای زنان باردار که آزمایش مثبت برای COVID-19.

درآمد وزیر R. Ashok کارگردانی Bruhat بنگلور Mahanagara Palike (BBMP) کمیسر B. H. Anil Kumar به راه اندازی امکانات اختصاصی در شمال و جنوب بخش هایی از این شهر است. این بود که پس از دیدار با چند مشاوران در BBMP دفتر مرکزی اینجا را در روز دوشنبه.

صحبت با خبرنگاران پس از جلسه گفت: نمایندگان در سراسر خطوط حزب شده بود خواست به کار در خط مقدم تماس با بیمارانی که آزمایش مثبت برای COVID-19 اطمینان آنها اطمینان حاصل شود کسانی که علامتی در حال بستری در بیمارستان. او کارگردانی منطقهای کمیسیون هماهنگی با نمایندگان در این زمینه به غیر از تمیز کردن و sanitising مناطق.

آقای Ashok گفت که بدن مدنی در حال کنار ₹20 lakh در هر بخش که می تواند مورد استفاده برای ارائه به آمبولانس و امکانات حمل و نقل برای بیماران, دارو برای ساکنان مهر و موم کردن ، پزشکی صندوق از ₹10 لاخ در هر بخش باید دارای اولویت برای ارائه کمک به زنان باردار و COVID-19 بيمار, او گفت:, و اضافه کرد که مشاوران دستور داده شده بود تا اطمینان حاصل شود که مجالس ترحیم مرحوم انجام شد به شیوه ای با وقار. “ما تا به حال شکایت از بدن نمی شود برداشت. نمایندگان را نظارت بر وضعیت و اطمینان از این حوادث نمی عود,” او گفت:.

تبلیغات مواد با باید ها و نبایدها و شماره های تماس مشاوران مقامات مسئول پلیس و…. باید توزیع شود. ویدئوها از کسانی که بهبود یافته اند از COVID-19 نیز باید شات و نشان داده شده به ساکنان.

آقای Ashok دارند در حالی که در پاسخ به یک سوال گفت: کسانی که تست مثبت برای COVID-19 باید در خانه بماند تا BBMP می فرستد یک آمبولانس به آنها را انتخاب کنید تا به جای نزدیک شدن به بیمارستان به طور مستقیم. او همچنین گفت: پرونده کیفری خواهد بود آغاز در برابر بیمارستان که امتناع از درمان برای هر بیمار به عنوان در مدیریت بحران عمل می کنند.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید