ماهیگیران در Mangaluru سر گرفته خواهد شد ماهیگیری دریا عمیق آزمایشی از سپتامبر 1. اگر گسترش COVID-19 نمی آید تحت کنترل آن ممکن است بیشتر به تعویق افتاد.

جلسه ماهیگیران نمایندگان در اینجا در روز چهارشنبه تصمیم به از سرگیری ماهیگیری دریا عمیق از تاریخ 1 اوت پس از 47 روز ماهیگیری تعطیلات به پایان می آید توسط این ماه پایان. آن است که با در نظر گرفتن مسائل مربوط به COVID-19.

نیتین کومار رئیس جمهور Mangaluru ترال صاحبان قایق’ انجمن و رئیس سابق کارناتاکا شیلات توسعه شرکت (KFDC) گفت که Mangaluru تا به حال حدود 1200 قایق های درگیر در ماهیگیری دریا عمیق است. حدود 75% کارگران در آنها از خارج کارناتاکا. آنها عمدتا از Tamil Nadu, Andhra Pradesh, Orissa, West Bengal و Jharkhand. در غیاب و آموزش بین دولت, اتوبوس, امکانات آنها در یک موقعیت برای بازگشت. حتی اگر آنها بازگشت آنها را مجبور به انجام 14 روز’ خانه قرنطینه.

آقای کومار گفت که مسائل مربوط به حمل و نقل دریایی بگیر هستند و هنوز به آنها رسیدگی شود. حمل و نقل باید گفت که کارخانه ها و صادر کنندگان هنوز مطمئن باشید آنها از سرگیری پردازش. مگر اینکه زنجیره ای از ماهیگیری به پردازش دوباره تاسیس آن دشوار خواهد بود برای از سرگیری ماهیگیری.

او گفت که ماهیگیران در Mangaluru دوباره دیدار خواهد کرد ماه آینده به برخی از مسائل با دولت های منطقه قبل از از سرگیری ماهیگیری از سپتامبر 1. آنها عبارتند از: صفحه اصلی قرنطینه برای کارگران از خارج کارناتاکا و حفظ فاصله اجتماعی در شیلات بندر.

آقای کومار گفت که از حدود 1200 قایق حدود 900 ترال قایق که هر یک از آنها تا به حال حدود هشت تا 10 ماهیگیران. آن قایق رفت و در اعماق دریا صرف حدود 10 تا 11 روز در ماهیگیری.

نمایندگان کارناتاکا کیف پول, Seine صاحبان قایق’ Association خام و خشک ماهی بازرگانان و انجمن های ماهی و خریداران’ Association در زمان بخشی در چهار شنبه نشست.

در این سال دولت کاهش می یابد ماهیگیری دریا عمیق بان کی مون دوره همراه ساحلی کارناتاکا از قبل از 61 روز تا 47 روز موثر از 15 ژوئن. آن است که با در نظر گرفتن مشکلات مواجه توسط ماهیگیران به دلیل مستند و COVID-19 وضعیت.

معمولا ماهیگیری بان کی مون قرار است از تاریخ 1 ژوئن تا ژوئیه 31. هدف اصلی از ممنوعیت ماهیگیری در عمق دریا در طول ماه های ژوئن و ژوئیه است که برای محافظت از ماهی ثروت به عنوان مهم تجاری گونه نژاد در طول این دوره است. آن است که برای جلوگیری از اطفال ماهیگیری و ماهیگیری بیش از حد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی