Deepfake تصویری را نشان می دهد بزوس مشک در Star Trek قسمت

یک deepfake تصویری که نشان می دهد مدیر عامل شرکت آمازون جف بزوس و مدیر عامل شرکت تسلا Elon Musk در “پیشتازان فضا” قسمت را به دست آورد و بسیاری از علاقه آنلاین به دلیل آن به نظر می رسد کاملا واقع بینانه است.

این ویدئو ارسال شده توسط YouTube حساب Fakening روز چهارشنبه مشاهده شده است توسط بیش از 117,000 بار تا کنون در گوگل متعلق به ویدئو های پلت فرم.

“Deepfakes” آیا هوش مصنوعی-تولید ویدئوها از مردم واقعی انجام و گفت: داستانی از همه چیز.

 

در این deepfake تصویری از آمازون مدیر عامل و مدیر عامل شرکت تسلا این دو دیده می شود بازی در نقش خلبان قسمت اصلی Star Trek “قفس”, The Verge گزارش شده است.

در حالی که بزوس است که دیده می شود یک Talosian بیگانه مشک نقش کاپیتان کریستوفر پایک.

پایک اسیر توسط Talosian بیگانگان در یک پیشنهاد به بردگی او. این Talosian بیگانگان می خواهید به استفاده از پیک به نژاد انسان است که خواهد شد مورد استفاده برای بازسازی تخریب جامعه است.

به عنوان پیک تلاش می کند برای فرار در سراسر قسمت Talosians در نهایت به این نتیجه رسیدند که که انسان در تلاش برای فرار از اسارت نمی خواهد آنها را مناسب برای آن برنامه ریزی کنید.

این ویدئو باعث می شود آن را به نظر می رسد مانند مکالمه تنها بین Talosian بیگانه و کاپیتان Pike.

که باعث می شود آن را دشوار است برای افرادی که به دنبال گفتگو به عنوان در اصلی قسمت تعدادی از شخصیت های دیگر نقش مهمی را در مکالمات.

حتی اگر این صحنه به نظر می رسد گیج کننده بسیاری از کاربران رسانه های اجتماعی در بر داشت deepfake کاملا چشمگیر است.

آنها به خصوص قدردانی شخصیت نشان داده می شود توسط بزوس.

“شما حتی نمی نیاز به اعمال deepfake به Talosian. بزوس به نظر می رسد یکسان” گفت: یک کاربر توییتر.

“مشک نگاه کمی خاموش اما بزوس کامل بود” نوشت: یکی دیگر از.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>