وزیر دفاع ادای احترامات در سالگرد 21 هند کرگیل پیروزی

وزیر دفاع Rajnath Singh پرداخت می شود مراسم تجلیل از ملی یادبود جنگ در اینجا در 26 جولای به مناسبت سالگرد 21 کشور با پیروزی بر پاکستان در جنگ کارگیل.

در 26 جولای 1999 ارتش هند اعلام کرده بود موفق اوج عملیات Vijay اعلام پیروزی پس از نزدیک به سه ماه جنگ در یخی ارتفاعات کرگیل. این کشور از دست داده و بیش از 500 سرباز در جنگ.

“تبریک به تمام شهروندان هند به مناسبت کرگیل Vijay Diwas. قربانی های سربازان است که به ما کمک کرد پیروزی در جنگ کارگیل همیشه خواهد بود یک منبع الهام بخش برای نیروهای مسلح” آقای سینگ گفت.

همراه با وزیر دفاع, وزیر دفاع دولت برای Shripad Naik, رئیس دفاعی ستاد کل Bipin Rawat, ارتش ژنرال M. M. Naravane Air Chief Marshal R. K. S tony addison و فرمانده نیروی دریایی دریاسالار Karambir سینگ نیز پرداخت ادای احترامات در Amar Jawan Jyoti در ملی یادبود جنگ.

جنگ کارگیل اعلام شد بیش از روز 26 جولای سال 1999 پس از سربازان هندی را به عقب رانده نیروهای پاکستانی یک بخش عمده ای از آنها کشیده شده از کشور همسایه شمالی, نور, پیاده, از, اسیر قله.

روز مشاهده شده است به عنوان کرگیل Vijay Diwas به مناسبت هند به پیروزی در جنگ.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>