وزارت دفاع ساده عکاسی هوایی قوانین

اخذ دفاع و نظارتی مجوز برای عکاسی هوایی یا سنجش از دور در بررسی تبدیل شده است ساده تر با دولت راه اندازی یک پورتال وب برای سریعتر مجوز و شفافیت.

جدید paperless سیستم توسعه یافته توسط وزارت دفاع (وزارت دفاع) به اجرا در آمد از مارس 1 و امیدوار به کاهش تاخیر در آوردن بهره وری.

در حال حاضر عکاسی هوایی و نظرسنجی انجام شده برای ایجاد همه چیز از مداخله در اطراف دریاچه دال در سرینگر به حصول اطمینان از قابل اعتماد تامین برق به ساکنان دهلی نو و نقشه برداری از چندین مواد معدنی معادن در ماهاراشترا کارناتاکا و Telangana.

نظرسنجی های هوایی هستند که به طور منظم ارائه شده توسط سازمانهای مختلف دولتی خودمختار بدن برای رشد و نمو پروژه ها و همچنین سازمان های خصوصی و یا افراد برای مقاصد خصوصی.

طبق روش های موجود, برنامه های کاربردی برای کمک مالی از هیچ اعتراض گواهی (NoC) برای عکاسی هوایی/نظرسنجی دریافت شده توسط اداره کل حمل و نقل هوایی عمران (DGCA) هدایت شده به ذینفعان مختلف از نقطه ترخیص کمیته (SPCC) تحت MoD برای توصیه های خود را. پایگاه در ورودی از مقامات نگران این وزارتخانه تصمیم می گیرد پس از اعطای/امتناع از NoC.

“انجام به طور معمول با استفاده از هواپیما و هلیکوپتر و پهپاد/هواپیماهای بدون سرنشین هوایی نظرسنجی کمک به ارائه اطلاعات در مورد بسیاری از چیزهایی هستند که قابل مشاهده از زمین هستند و بسیار در پی پس از توسط هر دو دولت و سازمان های خصوصی علاوه بر افراد” ارشد DGCA رسمی گفت.

ژئوماتیک روش

هوایی بررسی است ژئوماتیک روش جمع آوری اطلاعات با استفاده از عکسهای هوایی LiDAR (با استفاده از لیزر نور) و یا از سنجش از دور تصاویر با استفاده از گروههای دیگر از طیف الکترومغناطیسی مانند اشعه مادون قرمز گاما یا اشعه ماورای بنفش.

آن را همچنین می توانید با مراجعه به منطقه مورد علاقه (AoI) شناسایی شده و بر اساس طول و عرض /طول جغرافیایی گره نمودار یا نقشه های ساخته شده توسط تجزیه و تحلیل یک منطقه از هوا.

Vipul سینگ مدیر عامل و بنیانگذاران بنگلور-بر اساس Aarav بدون سرنشین و سیستم های یک بمبی-کنپور انکوباتور start-up در حال حاضر با چند دولت و چند خانه شرکت توضیح داد که هواپیماهای بدون سرنشین قادر به کلیک کردن بر روی تصاویر 3D از معادن ارائه اطلاعات دقیق از حفاری در معادن در حال حرکت بود به مناطق صنعتی بازرسی و دقت کشاورزی است.

“به تازگی توسعه یافته MoD وب پورتال – https://modnoc.ncog.gov.in/login -با هدف تسهیل فروشندگان برای ارائه برنامه های کاربردی آنلاین برای اعطای مجوز برای عکاسی هوایی و یا از راه دور – سنجش از بررسی. خودکار و یا سیستم آنلاین کمک خواهد کرد که در کاهش زمان در آوردن شفافیت بیشتر دقت و سریع در اختیار برنامه های کاربردی برای اعطای NoC توسط وزارت دفاع و اجازه DGCA”, مقامات گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>