کمیسیون انتخابات هند (اکو) روز دوشنبه اعلام کرد برنامه ریزی برای انتخابات نه بیهار شورای قانونگذاری صندلی بود که معوق در ماه آوریل با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر. رای گیری و شمارش برگزار خواهد شد در جولای 6 ECI گفت.

شرایط Ashok چودری کریشن Kumar Singh, Prashant کومار شاهی, سانجی Prakash, Satish Kumar, Radha موهان شارما Sonelal مهتا, Md. هارون الرشید و Hira پراساد Vind به پایان رسید بر مه 6.

این ECI گذشت یک سفارش در مارس 3 به تاخیر انتخابات به تاریخ بعد “با توجه به غالب پیش بینی نشده وضعیت اضطراری برای بهداشت عمومی با توجه به COVID-19 و دستورالعمل & دستورات زير مدیریت بحران, قانون سال 2005 توسط مرجع صالح” یک ECI بیانیه ای گفت:.

پس از دریافت ورودی از رئیس افسر انتخاباتی از بیهار این ECI تصمیم به اعلام نظرسنجی برنامه.

“اقدامات مناسب برای نظارت از روند انتخابات با انتصاب ناظران باید در نظر گرفته شود برای اطمینان از انتخابات آزاد و عادلانه. کمیسیون نیز به کارگردانی ارشد وزیر امور خارجه به depute یک افسر ارشد از دولت به اطمینان حاصل شود که extant دستورالعمل در مورد COVID-19 مهار اقدامات با پیروی, در حالی که ساخت ترتیبات برای برگزاری انتخابات” آن را گفت.

این ECI همچنین اعلام کرد که انتخابات به یک صندلی در آندرا پرادش شورای قانونگذاری بود که استعفا داد و با Dokka Manikya Vara پراساد در مارس 9 را در تاریخ 6 ژوئیه. آقای پراساد در میان بود تا مارس 29, 2023.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی