دهلی مجمع انتخابات نتایج: AAP حزب کارگران خواندن ” Lage raho Kejriwal,’

با رنگ آبی و سفید بالن buntings و cutouts از رهبر خود, Arvind Kejriwal, AAP کارگران رفت و به اوایل جشن حالت در مقر حزب خود در روز سه شنبه به روند نشان داد که حزب پیشرو در 57 از 70 کرسی.

این drumbeats از پیروزی صدا با صدای بلند و روشن به عنوان صدها نفر از حزب کارگران رقصید به کلمات “Lage raho Kejriwal” مجموعه ای به لحن.

یک مرحله راه اندازی شد بر روی سقف دفتر حزب تزئین با بادکنک و گل از جایی که Kejriwal است که انتظار می رود به آدرس حزب کارگران پس از نتایج نهایی اعلام می شود.

این وزیر بود در دفتر حزب پس روند به عنوان آرا شمارش شد — روند نشان می دهد که حزب رفت و برگشت نظر سنجی در همراهی با آن نماد جارو — اما نمی آمد.

Aam Aadmi Party شد پیشرو در 57 کرسی و بی جی پی در 13 صندلی با توجه به روند در انتخابات کمیسیون وب سایت.

“ما آن را می دانستند. ما باید تغییر سیاست های این کشور است. در حال حاضر آن است که دهلی نو بعدی هند است” گفت: خیلی خوشحال Sanjeev سینگ یک حزب داوطلب از هری نگر.

“ما امیدواریم که ما می مانند اکثریت روشن است که پیام می رود که انجام سیاست هندو و مسلمان را نمی خواهد کار هر بیشتر” اضافه شده یکی دیگر از داوطلب Fareen خان.

AAP ستاد بودند تزئین شده با رنگ های آبی و سفید بالن و cut-outs از مردی که هدایت مبارزات انتخاباتی و نگاه مجموعه ای به شکل دولت برای دومین دوره متوالی.

یک پوستر بزرگ گفت:”Acche honge paanch سال هایده, دهلی نو, mein toh Kejriwal” نیز قرار داده است.

“مردم از دهلی نو نشان داد راه را برای این کشور است که تنها کار توسعه را در این کشور رو به جلو و نه هندو مسلمان سیاست است. همه نوع از سیاست تفرقه رد شده است توسط مردم دهلی نو و پیروز خواهیم شد 70 از 70 کرسی” گفت: Sushil گوپتا AAP Rajya سبها MP.

با توجه به کمیسیون انتخابات, وب سایت AAP convenor Kejriwal پیشرو در دهلی نو گشود.

شمارش مراکز در حال گسترش در سراسر 21 مکان های پوشا 70 حوزه.

رای گیری برای 70-عضو دهلی مجمع در روز شنبه برگزار شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر