دهلی نو HC به شنیدن درخواست برای دپو در برابر 3 BJP رهبران در مارس 13

به دادگاه عالی دهلی نو شد روز پنج شنبه موکول به مارس 13 جلسه در یک دادخواست به دنبال فیرث در برابر سه BJP رهبران خود ادعا نفرت سخنرانی. دولت مرکزی و پلیس دهلی داده شده است چهار هفته خود را به فایل استشهاد بر این مسئله است.

یک نیمکت از رئیس دادگستری D. N. پاتل و عدالت C. هری شانکار همچنین اجازه دولت مرکزی برای تبدیل شدن به یک حزب را به موضوع های زیر ارسالی توسط وکیل عمومی Tushar مهتا.

 

پس از استشهاد ظ توسط پلیس, که می آید تحت Union, صفحه اصلی, وزارت, درخواست خشن فرمانده رود فایل پاسخ خود را.

در این جلسه آقای مهتا — که معتقدات شده توسط دهلی ستوان فرماندار به نمایندگی از پلیس دهلی — گفت: آن زمان بود “منجر” به پرونده دپو مربوط به اتهام نفرت سخنرانی به عنوان اولویت در حال حاضر برای اطمینان از صلح است. مقامات در حال بررسی تمام کلیپ های تصویری مرتبط با سخنرانی و دپو خواهد بود ثبت شده در زمان مناسب.

ویژه کمیسر پلیس Praveer Ranjan فرستاده شده که پلیس در حال ثبت 48 مورد مربوط به شورش پس از آن آقای مهتا گفت: تمام سهامداران شد و در حال حاضر مشغول به کار برای اطمینان از عادی است و هر گونه مداخله عجولانه ممکن است منجر.

آقای مهتا گفت: درخواست “در حکمت خود” برداشت کرده تنها سه سخنرانی و که پلیس دریافت کرده بود تعداد زیادی از سخنرانی گفته می شود التهابی در طبیعت است.

درخواست درخواست

ارشد مدافع کالین Gonsalves, نمایندگی درخواست به دنبال فوری ثبت نام از دپو در برابر هر کسی که به زیاده روی در سخنرانی نفرت ارسال به سراسر یک پیام قوی. زودتر تظاهرات قرار بود در شرایط بسیار مسالمت آمیز با غیر از ترافیک snarls و برخی از حوادث کوچک اما impugned شعار تغییر همه چیز. سخنان تحریک آمیز ساخته شد و توسط افرادی که بالا برگزار شد موقعیت خود را در حزب و دولت است. آن فیلم ها ویروسی شد. مفهوم آن این بود که آن را خوب به کشتن او گفت:.

 

“ما می خواهیم یک سفارش بسیار به سرعت…مسلم این است که اظهارات ساخته شد. آن است که روشن و پریما یک مورد که آن را بیان نفرت و در نتیجه قتل…” او گفت:.

مدافع Chetan Sharma, که به نظر می رسد برای وکلا’ Voice است که در زمینه یکی دیگر از درخواست به دنبال فیرث در برابر چندین نفر دیگر در اتهام سخنرانی نفرت interjected و پس از آن آقای Gonsalves گفت: اقدام باید در برابر کسی چنین سخنرانی برای ارسال یک پیام قوی.

روز چهارشنبه نیمکت شامل عدالت S. Muralidhar خواسته پلیس را یک “تصمیم آگاهانه” در ثبت نام دپو در برابر سه BJP رهبران. آن مشاهده شده است که این شهر نمی تواند شاهد یک 1984-مانند شورش. آن همچنین ابراز غم و اندوه بیش از تاخیر در مسکن دپو و هشدار پلیس در برابر عواقب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>