دهلی دادگاه عالی انگلیس برای اعطای کمک به ارشد افسر ارتش

دادگاه عالی دهلی نو روز سه شنبه حاضر به اعطای موقت برای ارشد افسر ارتش است که به چالش کشیده ارتش هند اخیر بخشنامه ممنوعیت استفاده از سیستم عامل شبکه های اجتماعی از جمله Facebook و Instagram و گفت: این موضوع دارای پتانسیل مربوط به ایمنی و امنیت کشور است.

یک نیمکت دادگستری راجیو Sahai Endlaw و عدالت آشا منون کاهش یافته است برای سرگرم کردن و تقاضای سرهنگ P. K. چودری که در حال حاضر در حال خدمت در جامو و کشمیر به حفظ حساب در فرم غیر فعال.

از دست دادن مخاطبین

سرهنگ-سرهنگ چودری طول کوتاه شنیدن استدلال کرد که تمام Facebook اطلاعات مربوط به حساب خود را از جمله اطلاعات تماس و لیست دوستان یک بار حذف شده خواهد بود “irretrievably از دست داد”.

همچنین بخوانید: گوشی های هوشمند, Facebook ممنوع دریایی در موسسات, سیستم عامل,

نیمکت گفته سرهنگ-سرهنگ Choudhary همیشه می تواند ایجاد یک حساب رسانه های اجتماعی بعد. به گفته مسئول به رعایت قطعنامه های سازمان است.

مرکز مشاوره استدلال کرد که اگر ارتش می خواست برای برقراری ارتباط با خانواده خود در ایالات متحده او دیگر اشکال ارتباطی در دسترس است.

در این طومار سرهنگ-سرهنگ چودری گفت که سیاست های صادر شده در 6 ژوئن 2020 که ممنوع استفاده از 89 برنامه های کاربردی و وب سایت های مختلف نقض حقوق اساسی قانون اساسی از جمله حق آزادی بیان و حق حریم خصوصی.

همچنین به عنوان خوانده شده | دولت ممنوعیت 59 برنامه های از جمله چین مبتنی بر Infinite, WeChat

سیاست حکم هر خدمت ارتش به همچنین حذف مربوطه حساب در وب سایت ها و برنامه های کاربردی. “دستور ممنوعیت استفاده و حذف از سرباز پروفایل و اطلاعات را از وب سایت شبکه های اجتماعی است که مشخصه از رژیم های اقتدارگرا است و در برابر دموکراتیک و قانون اساسی پایه و اساس از هند” این درخواست اعلام کرد.

“سربازان تکیه بر سیستم عامل شبکه های اجتماعی مانند Facebook برای رسیدگی به مسائل مختلف در خانواده خود را در حالی که نوشته شده در مکان های از راه دور و اغلب با استفاده از اتصال مجازی برای جبران این فاصله فیزیکی موجود بین خود و خانواده خود را گفت.

نگرانی های امنیتی

در حالی که مدیر کل اطلاعات نظامی اشاره کرد نگرانی های امنیتی و خطر نقض داده ها به عنوان اساس اعمال محدودیت سرهنگ-سرهنگ Choudhary استدلال کرد که ادعا نگرانی ها و خطرات بودند نه محدود به بودن و قابل اجرا تنها به سربازان.

“وجود چند تن از اعضای دولت مدنی و سیاسی که دارای اطلاعات از سطح بسیار بالاتری از حساسیت بیش از یک سرباز معمولی و بدون محدودیت اعمال می شود به گفته افراد” دگرمن.-سرهنگ چودری که در حال حاضر ارسال شده در جامو و کشمیر استدلال کرد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>