دهلی خشونت یادآور سرد سال 2002 گجرات شورش: Yechury

خشونت در دهلی نو است “سرد یادآوری” از سال 2002 گجرات شورش هنگامی که زمان نارندرا نخست وزیر بود, وزیر امور خارجه گفت: شاخص تورم مصرف کننده (M) دبیر Sitaram Yechury.

در یک کنفرانس مطبوعاتی مشترک با CPI دبیر D. رجا آقای Yechury ادعا کرد که آن را روشن است که خشونت در دهلی است تحریم از پلیس و “قدرت حاکم بر آنها”. هر دو طرف گفته است که وجود دارد نیاز به استقرار ارتش در پایتخت اوضاع را تحت کنترل به عنوان پلیس دهلی ثابت کرده است که “به طور کامل بی فایده.”

“چه اتفاق می افتد در دهلی نو در حال حاضر سرد پخش از سال 2002 گجرات شورش زمانی که نخست وزیر بود, وزیر امور خارجه گفت: آقای Yechury.

از طرف Samajwadi حزب DMK این NCP و دیگر رهبران مخالف او نیز به دنبال ملاقات با رئیس جمهور Ramnath Kovind به بحث در مورد خشونت که در سمت چپ بیش از 20 نفر کشته شدند.

هر دو آقای Yechury و آقای رجا ناودان اتحادیه خانه وزیر Amit Shah.

“اگر مشاور امنیت ملی (NSA) قرار است به اتهام پلیس دهلی و سپس آنچه که نقش اصلی وزیر ؟ اتحاد دولت اذعان کرد که خانه وزیر آمیت شاه ناتوان از دست زدن به دهلی خشونت” گفت: آقای Yechury افزود که خشونت بود و نه “خود به خودی” آن را به عنوان در حال ساخته شده بود و در آنجا روشن بود تحریک شده توسط BJP رهبران مانند Kapil Mishra و دیگران.

آقای رجا گفت که آقای شاه تنها مسئول این وضعیت در سرمایه های ملی. “وضعیت خواستار آن است که دیوان عالی کشور باید عمل suo motu, سفارش, کامل پروب و در نظر گرفتن استقرار ارتش,” او اضافه شده است. او همچنین در دادگاه تجدید نظر به تمام احزاب سکولار به گرد هم می آیند به قرض دادن اعتماد به نفس به مردم است.

هر دو رهبران گفت که پلیس دهلی رد آنها اجازه رفتن به مناطق مشکل به برگزاری راهپیمایی صلح. “ما مجاز به برگزاری راهپیمایی صلح, اما آن را بسیار عجیب و غریب است که افراد مسلح از خارج از دهلی نو اجازه داده شد تا آزادانه پرسه زدن” آقای Yechury گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>