دهلی خشونت: برنی ساندرز نظر مغلوب ساختن پیشی جستن بیانیه ‘شکست رهبری’

یک روز پس از نمایندگان کنگره آمریکا واکنش نشان داد و به شدت به خشونت در پایتخت هند دموکرات نامزد ریاست جمهوری برنی ساندرز در اینجا متهم آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از شکست در موضوع حقوق بشر است.

کوبیدن رئیس جمهور ایالات متحده آقای ساندرز گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن بیانیه ای در مورد خشونت در دهلی نو با نخست وزیر هند دیدار بود “شکست رهبری”.

خواسته در مورد حوادث خشونت آمیز در طول هند دیدار رئیس جمهور ایالات متحده گفته بود “تا آنجا که به فرد حملات من شنیده ام در مورد آن, اما من نمی بحث در مورد آن با او (مودی). که تا به هند است.”

در واکنش به این موضوع آقای ساندرز در چهار شنبه توییتی “بیش از 200 میلیون مسلمان تماس هند صفحه اصلی. گسترده ضد اسلامی اوباش خشونت به کشته شدن دست کم 27 و مجروح بسیاری از. مغلوب ساختن پیشی جستن در پاسخ گفت: “که به هند’ این یک شکست رهبری بر حقوق بشر است.”

آقای ساندرز دوم دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد پس از سناتور الیزابت وارن به صحبت می کنند در برابر خشونت بیش شهروندی اصلاح قانون در دهلی نو.

جدا از حزب دموکرات نامزد ریاست جمهوری دیگر سناتور با نفوذ بیش از حد ابراز نگرانی از تحولات روز چهارشنبه.

“ما احساس خطر خشونت های اخیر در دهلی نو. ما همچنان به حمایت از باز کردن گفت و گو در مورد مسائل نگرانی قابل توجهی در جهت پیشبرد حیاتی ما روابط بلند مدت” سناتور مارک وارنر از حزب دموکرات و John Cornyn از ایران گفت: در یک بیانیه مشترک.

وارنر و Cornyn هستند co-صندلی مجلس سنا هند حزبی بزرگترین کشور خاص حزبی در آمریکا.

کنگره جیمی راسکین گفت که او با وحشت از خشونت بود که سوخت مذهبی و نفرت و تعصب.

“لیبرال دموکراسی باید حفاظت از آزادی مذهبی و پلورالیسم و جلوگیری از راه تبعیض و تعصب” کنگره گفت.

ریچارد N هاس که سران قدرتمند شورای روابط خارجی گفت که دلیلی برای هند موفقیت نسبی بوده است که در آن اقلیت مسلمان دیدم خود را به عنوان هند.

“اما این است که در معرض خطر با توجه به دولت تلاش برای بهره برداری از سیاست هویت برای استفاده سیاسی” او گفت:.

پیش از آن در روز کمیسیون ایالات متحده برای آزادی بین المللی مذهبی خواست دولت هند به اقدام سریع برای ایمنی شهروندان است.

ابراز “نگرانی شدید” نسبت به خشونت به ما بدن گفت: دولت هند باید حفاظت از مردم بدون در نظر گرفتن ایمان خود را در میان گزارش از حمله به مسلمانان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>