دهلی خشونت | غارت سوخته خانه را کمی به انجمن خوش آمدید شیو Vihar را شورش قربانیان

به عنوان آتش زوال یافت و جاده ها به یکی از بدترین مناطق آسیب دیده از شورششیو Vihar فاز 7 باز تا 25 ساله Arshi برداشت خود را از این آوار چه شد و او در خانه اش در منطقه است که در حال حاضر شهر ارواح. هنگامی که خانواده اش فرار کرد چند روز پیش او می گوید: خود را تنها تصور می شد برای نجات جان خود به عنوان اوباش پاره کردن درب مجموعه سیلندر گاز شعله ور و تخریب اموال خود را.

خانه من است و همه حق می گوید Arshi; اما هنگامی که او پرسید که چه او می تواند نجات او می رسد در دست برهنه و می گوید: هیچ چیز در همه. بدون لباس بدون اموال باارزش و خاطرات سال خانواده در اینجا زندگی می کردند.

 

به عنوان منطقه دولت مجموعه امداد مراکز و دست کردن فرم ادعا می کنند برای جبران خسارت خانواده بزرگترین نگرانی این است که خود اسناد بسیار مهم و تمام مقالات در خانه پراکنده در همه جا.

Aslam, قراضه, فروشنده, نجات دو کیسه ارزش اموال از خانه اش جایی که او زندگی می کردند با همسر و سه فرزند کوچک است. او می شکند به عنوان او متوجه باندهای چپ هیچ چیز از استفاده از یخچال و تهویه مطبوع او به تازگی به دست آورد و با تمام پس انداز خود را از ₹55,000.

Belongings gone: Families affected by the violence in northeast Delhi taking shelter in a private relief camp in Chaman Park on Saturday, while (right) residents of Shiv Vihar inspecting the damage to cars in a parking lot.

وسایل رفته: خانواده های آسیب دیده از خشونت در شرق دهلی پناه گرفتن در امداد اردوگاه در چمن پارک در روز شنبه در حالی که (راست) ساکنان شیو Vihar بازرسی آسیب به ماشین در یک پارکینگ. | عکس های اعتباری: Sandeep Saxena

 

“من واقعا هیچ چیز به عقب بر گردیم روی پای من با” او می افزاید: چیدن از طریق باقی مانده از قطعات کامپیوتر و قطعات خودرو که صف خود را در فروشگاه به دنبال برای ابزار خود را. او پسر آفتاب که به همراه پدر خود به شیو Vihar است که مشخصه تکان دادن با ترس و موجب ویرانی با sobs. یک منطقه رسمی وارد به بورس از زیاناما به زودی علاقه از دست رفته و سوار دور آنها می گویند بعد.

با توجه به اقامت رفاه ارتباط مقامات زمانی که خشونت فروکش کرد و آتش سوخته باندهای مردان شروع به غارت و چپاول هر ساختمان که ترک بود. بسیاری از آنها هنوز هم می تواند دیده می شود skulking در داخل و خارج از خانه در این کوچه های باریک درست زیر بینی از راف و پرسنل پلیس مستقر به گارد در خیابان, تی شرت خود را امده با کالاهای سرقت رفته است.

 

به عنوان یک نتیجه, بزرگترین وظیفه برای مسئولان خواهد بود نه تنها توزیع کمک اما همچنین تنظیم جدید شناسایی مقالات برای شورش-تحت تاثیر قرار.

برای روز ساکنان اینجا یا مخفی در داخل خانه های خود را بدون آب و غذا و یا در زمان پناهگاه در خانه در بخش دیگر از شورش زده شمال شرق دهلی نو. یکی از این مقامات که خواسته بود به نام می گوید او کمک درایو ده ها تن از منطقه به ایمنی تا زمانی که دو مرد brandished یک شمشیر او را به او را متوقف کند. در میان کسانی که او را نجات داد یک جنده که تا به حال پنهان خود را در آشپزخانه به مدت سه روز بدون خوردن چیزی. به عنوان او بازگو داستان, اشک جریان پایین رسمی ،

Kamla Devi (تغییر نام) بازگشت به خانه اش در همان گلی. “ما زندگی بسیار خوش و خرم با هم در اینجا او گفت: او به عنوان چک, مادر, قدیمی, جیره و سایر وسایل. ما نمی توانیم بازگشت تا دیگران دوباره” او می افزاید.

مرحله 7 بود, مخلوط, محل هندوها و مسلمانان او گفت: اما از آنجا که خشونت های ماه فوریه, کسانی که خانه هایشان سوخته بود نقل مکان کرد به یا هندو یا مسلمان مناطق تحت سلطه این نزدیکی هست.

 

این ترس از پلیس است که به عنوان قابل لمس به عنوان بوی دود در منطقه; مردم بازشماری چگونه بی توجه به نیروهای با وجود ده ها تن از تماس به 100. “نگهداری آنها گفت: آنها می آیند اما آن را تا پس از آقای ترامپ چپ هند و NSA در بازدید از این منطقه که دسته اول آمد می گوید:” Sanjeev (آخرین نام و نام خانوادگی witheld).

“هنگامی که ما به نام گفت و اوباش هستند و هدف قرار دادن مسلمانان در ما گلی پلیس گفت:” شما می خواستم Azaadi? در اینجا آن است’,”, به یاد می آورد Farhana.

در چمن پارک فقط پرتاب یک سنگ از خود تخریب خانه های صدها نفر از زنان در حال حاضر ازدحام انبار و گاراژ فضاهای باز کردن توسط صاحبان برای شورش آواره.

کمک های مالی از مواد غذایی هستند که از جامعه و شهروندان گروه از سراسر دهلی نو است. به عنوان یک مرد در پیاده روی با یک کیسه پرتقال برای توزیع به کودکان اجازه اوه از شادی و اجرا به او.

در گوشه ای ممتاز Jehan نشسته بی سر و صدا, دعا برای شوهر او حضرت محمد وكيل و 20-year-old daughter Anam هر دوی آنها در بیمارستان پس از یک مرد انداخت اسید بر روی آنها به عنوان آنها فرار کرد و به مدینه مسجد. زنان دیگر جمعیت در اطراف با داستان های خود را با یک مشترک خودداری کنند — آنها می خواهند به بازگشت به خانه های خود که آنها از ترس گرفته خواهد شد بیش از مزاحمان.

راف مقامات می گویند که پلیس منطقه روز و شب به اطمینان حاصل شود هیچ کس نمی تواند به طور غیر قانونی اشغال خانه و در حال اسکورت گروه های کوچک به عنوان اغلب به عنوان ممکن است به بررسی وضعیت خانه های خود.

برای بسیاری از مردم تحت تاثیر بازگشت خانه پر از خاطرات ناگوار از شب شوم زمانی که آنها فرار, مرگ عزیزان و استارک سوخته اتاق بیبهره از تمام وسایل خود — سرد راحتی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>