دهلی خشونت باعث می شود کلکته ضد کا معترضان محتاط

ضد کا معترضان در کلکته که برگزاری تحصن در این پارک محل میدان برای بیش از 50 روز در حال حاضر در روز چهارشنبه گفت: آنها در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی اضافی پس از خشونت در دهلی نو به مطمئن شوید که هیچ یک سخنرانی بود که حتی از راه دور التهابی است.

“آنچه اتفاق افتاده در دهلی نو شرم آور آنها به سادگی کشتن بشریت است. اما من نمی ترسم. اگر من می ترسم من نمی خواهد که در آغاز این اعتراض در وهله اول. اعتراض ما سیاسی نیست و یا در برابر هر جامعه اما در برابر یک قانون است که تقسیم مردم در جمعی خطوط” Asmat جمیل زن که شروع به اعتراض در ژانویه 7 همراه با زنان دیگر در این محله گفت: هندو.

‘بنگال نیست دهلی’

“ما در حال ساخت مطمئن شوید که هیچ کس در اینجا باعث می شود یک سخنرانی است که حتی از راه دور تحریک آمیز. ما در حال حاضر با احتیاط در مورد آن ما در حال حاضر فوق العاده محتاط. چه می کند این است که این بنگال و دهلی نو که در آن پلیس است که آشکارا مغرضانه. در اینجا حتی West Bengal دولت علیه کا,” خانم جمیل گفت.

معترضان در کلکته مشتاق به درایو صفحه اصلی که موازی نباید کشیده شده بین پارک محل میدان و دهلی شاهین باغ که در آن جاری در اعتراض به آمار ترافیک. “در اینجا ما مطمئن شوید که ترافیک و زندگی عادی نمی شود و با اعتراض ما. ما حتی تغییر موقعیت بلندگو به طوری که کودکان به مطالعه برای امتحانات خود را مختل نمی شود” گفت: Debu شاو یکی از داوطلبان در محل.

“هر شرکت کننده است در حال حاضر یک داوطلب که کار این است که مراقب بالقوه مفسدان و احتیاط سخنرانان در برابر سخنان تحریک آمیز. ما همچنین نگه داشتن چشم در چهره های جدید در راه رفتن به محل” گفت: آقای شاو یک سخت افزار مهندس.

خانم جمیل گفت: “ما می خواهیم به نگه داشتن این اعتراض صلح آمیز است. ما به سادگی نمی توانیم هر چیزی اشتباه رفتن و یا دیگری تمام هدف شکست خواهد خورد. مبارزه به نوبه خود از هند به مهاتما گاندی هند برای رهایی جامعه از نفرت. ما در حال رفتن به توقف تا زمانی که ما از دست این.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید