زنان از شاهین باغ خواستار در جمعه عادلانه کاوشگر در جامعه خشونت در شمال شرق دهلی نو و جبران ₹1 کرور به قربانیان.

“باید وجود داشته باشد یک تحقیق در مورد چگونه مردم آمد به دهلی نو از U. P. و در طول خشونت” یک گروه از زنان در محل گفت: در اواخر شب در کنفرانس مطبوعاتی. “ما می خواهیم یک نمایشگاه پروب به خشونت در Jaffrabad شیو Vihar و Maujpur.”

همچنین بخوانید: دهلی خشونت | هفت بازداشت به سر پاسبان راتان لعل قتل

جمعی درگیری که شکست در شرق دهلی نو در فوریه 24 و ادامه داد: تا فوریه 26 ادعا کرد حداقل 53 زندگی و چپ بیش از 200 نفر مجروح شدند علاوه بر تحمیل خسارت عظیم به خواص و کسب و کار.

زنان گفت: اعتراض خود را در برابر تابعیت (متمم) قانون ملی ثبت نام از شهروندان ملی ثبت احوال و اقدام پلیس در جامع Millia اسلامی خود را به اتمام 90 روز در شاهین باغ در روز جمعه.

“در روز پنج شنبه اتحادیه, خانه وزیر Amit Shah گفت: در Rajya سبها که هیچ مسلمان نیاز به ترس. ما می خواهیم به خانه وزیر که نه تنها مسلمانان بلکه سایر اقلیت ها نیز می ترسم” یک معترض گفت.

همچنین بخوانید : دهلی شرم هند shame

این مرکز نیز باید با تصویب یک قطعنامه در برابر ستیز قانون تابعیت و NRC در مجلس و لغو اصلاحات مربوط به قانون معترض خواستار شدند.

به عنوان یک اقدام احتیاطی در برابر این بیماری همه گیر کوروناویروس زنان گفت: این معترضان بودند که با ارائه ماسک و دست sanitisers.

“زن به طور منظم تمیز کردن خود حجاب. بدون نیاز به ترس از coronavirus” معترضان اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی