دهلی خشونت | برخی از احزاب سیاسی مالش نمک به زخم ها از قربانیان می گوید Naqvi

در نظر گرفتن یک ضربه تند وشدید زدن در مخالفت اقلیت امور وزیر مختار عباس نقوی در روز شنبه گفت: برخی از احزاب سیاسی و “حرفه ای provokers” بودند مالش نمک به زخم کسانی که تحت تاثیر شورش جمعی اما هماهنگی پیروز خواهد شد.

Provokers و مجرمان خواهد بود در زندان و صلح و آرامش را پیروز این رهبر ارشد بی جی پی گفت و اضافه کرد که این کار را باید “ما تعهد و اعتماد به نفس”.

به جای شفا زخم قربانیان خشونت برخی از احزاب سیاسی و “حرفه ای provokers” در حال مالش نمک به زخم های خود را آقای نقوی به خبرنگاران گفت: اینجا.

از “سکولار سوار” در مایه تاسف جمعی شورش باید متوقف شود آقای نقوی گفت.

همچنین به عنوان خوانده شده | حداقل دولت: در شکست حکومت در دهلی نو

“این است که ما مسئولیت جمعی برای اطمینان از قربانیان عدالت و عاملان مجازات شوند به شدت و صلح و آرامش است که بازسازی” وزیر گفت.

“هنگامی که ما شنیده می شود گزارش ها از خشونت و هرج و مرج در همان زمان ما شاهد چند نمونه از هماهنگی و برادری. این است قدرت “وحدت در کثرت ” از هند و” آقای نقوی گفت. او گفت: وحدت و هماهنگی روح سکولار و دموکراتیک هند است.

“ما نباید اجازه می دهد روح و قدرت هند برای تضعیف و تحت هر شرایطی” او گفت:. هر نوع خشونت نه تنها inflicts صدمات به یک انسان بلکه کل بشریت و همچنین درد روح از هند, او گفت:.

“این وظیفه ملی همه ما را به اطمینان حاصل شود که پارچه از هماهنگی و وحدت را دریافت نمی کند تضعیف تحت هر شرایطی” آقای نقوی گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>