تقاضا به صورت جداگانه districtfor Rampa رشد بلندتر

عمومی نمایندگان و مردم از تمام جنبه های زندگی در این کلانشهر آژانس تشدید تلاش های خود را برای ایجاد یک منطقه جدید با Rampachodavaram به عنوان مقر و برای متقاعد کردن دولت به رها کردن این پیشنهاد در صورت وجود به ادغام منطقه تحت افتد مجلس حوزه با Araku.

دولت به تازگی راه اندازی این ورزش به ایجاد مناطق جدید با مجلس حوزه به عنوان واحد.

درخواست سانتی متر

Rampachodavaram MLA N. Dhana لاکشمی که ملاقات وزیر Y. S. Jagan موهان ردی در روز سه شنبه گفت هندو که او گفت: رئیس جمهوری که در این حوزه رنج می برند در تمام جبهه ها آن است که اگر ادغام با پیشنهاد منطقه Araku حدود 290 متر از اینجا.

“آقای Jagan وعده داده شده به نگاه به ما درخواست ایجاد یک منطقه جدید با 11 قبیله ای mandals اشتراک گذاری مرزی با کشورهای Telangana, Chhattisgarh و Odisha آینده خود را تحت اجراء,” خانم Dhana لاکشمی اضافه شده است.

اگر Araku ساخته شده است پایتخت آن را به مردم کلانشهر حداقل نیمی از روز برای رسیدن به آن از طریق جاده و چشم انداز کل کمربند تحت تاثیر قرار گرفتن جناح چپ افراطی فعالیت نمی توان حکومت MLA گفت.

در چهارشنبه Araku MP G. Madhavi جلب توجه مقامات ارشد حزب همکار V. Vijaya سای ردی به مشکلات در ایجاد یک بخش جدید تحت کنترل اداری از Araku.

این بخش با جمعیت بالای 3.5 lakhs دارای دو مجتمع قبیله ای توسعه سازمان — در Rampachodavaram و Chintoor. کل رای دهندگان 2.6 لاخ از جمله 1.35 لاخ زنان است. بیش از 60 درصد از مونتاژ بخش است که در East Godavari منطقه. این Papikonda پارک ملی همچنین می افتد در آن است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>