دموکرات نامزد ریاست جمهوری جو بایدن | سفر به واشنگتن

قهرمان, اندازه گیری از یک مرد است که چگونه اغلب او زدم اما چگونه به سرعت او می شود. جو بایدن این, presumptive دموکراتیک نامزد برای کاخ سفید خواهد تکرار این کلمات از پدرش شاید مناسب برای زندگی خود را از فجایع و پیروزی. وجود خواهد داشت بیشتر در فروشگاه برای آقای بایدن به عنوان او و وقت رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن آن را از نبرد در انتخابات ماه نوامبر.

متولد در یک خانواده کاتولیک ایرلندی در اسکرانتون پنسیلوانیا در سال 1942 آقای بایدن نقل مکان کرد به دلاور در سن 11 سالگی به عنوان پدر او در جستجوی یک شغل پایدار. جو, قدیمی ترین از چهار خواهر و برادر تلاش با لکنت شدید و با موفقیت آن را غلبه و سپس رفتن به عنوان یک وکیل. او مشغول به کار در یک شرکت حقوقی قبل از در حال اجرا برای آمریکا از دلاور.

در سال 1972 آقای بایدن را Neilia و نوزاد دختر, نائومی, تصادف اتومبیل درگذشت — فرزندان خود کمال و شکارچی جان سالم به در برد. آقای بایدن به حال فقط موفق به کسب یکی از دلاور صندلی به آمریکا. در نهایت او را بفهماند و فرزند سوم. آقای بایدن باقی خواهد ماند تا تبدیل شدن به یک سناتور باراک اوباما و معاون رئیس جمهور در سال 2009. فاجعه رخ داد و او دوباره در سال 2015 زمانی که کمال بایدن در اثر سرطان مغز.

به عنوان کسی که دهه را صرف در کاپیتول هیل آقای بایدن, جای تعجب نیست, دارای یک سابقه طولانی است که برنده هر دو ستایش و انتقاد. زندگی طولانی خود را نیز به معنای تغییرات در طول زمان در موقعیت. آقای بایدن اتحاد تن به تن خود را به عنوان کسی که می تواند به ایجاد اجماع در واشنگتن و برخی از اقدامات قانونی او توضیح داد: به عنوان تلاش برای ایجاد مصالحه با جمهوری خواهان.

همچنین بخوانید: جو بایدن با هشدار نسبت به سوء استفاده از قدرت’

بحث رای

دیگر رای شده اند سخت تر برای آقای بایدن برای دفاع از. طول اولیه نجومی آقای بایدن شد انتقاد مختلف رای از جمله حمایت خود را در اکتبر سال 2002 قانون اجازه رئیس جمهور به استفاده از زور در عراق و یا مخالفت خود را به دادگاه موظف busing از دانش آموزان به desegregate مدارس.

در آوریل 2019 در بایدن کمپین اعلام کرد که معاون سابق رئیس جمهور رسیده بود به آنیتا هیل که متهم به دیوان عدالت کلارنس توماس از آزار و اذیت جنسی. آقای بایدن حال ابراز تاسف برای او چگونه رفتار خانم هیل اتهامات و بخشی در روند زمانی که او رئیس کمیته قضایی مجلس سنا در طول توماس تایید جلسات در سال 1991. همچنین در سال 2019 وجود دارد اتهامات توسط زنان که آقای بایدن به حال ساخته شده نامناسب تماس فیزیکی با آنها. او در واکنش گفت که سیاست برای او تا به حال همیشه در مورد ساخت اتصالات, اما او را بیشتر داشته باشیم در آینده در مورد فضای شخصی.

همچنین بخوانید: جو بایدن خواست برای انتخاب, سیاه, VP نه Klobuchar به عنوان مینیاپولیس قتل استوکس تنش های نژادی

پس از آن آمد تارا Reade یک زن از نوادا که به طور خلاصه به عنوان یک دستیار در آقای بایدن را در مجلس سنا در 1990s. خانم Reade گفت نوادا کاغذ در سال گذشته که آقای بایدن را لمس کرده بود و او را نامناسب زمانی که او مشغول به کار در دفتر او. در این سال او گفت: آقای بایدن به حال sexually assaulted او — یک اتهام آقای بایدن به صراحت تکذیب کرد.

در اوایل این ماه آقای بایدن به حال برنده 1,991 نمایندگان است و همه اما به طور رسمی موفق به کسب نامزدی حزب دموکرات مسابقه. به منظور بسیج حداکثر پشتیبانی از یک دستور کار از حد متوسط و مترقی دموکراتیک رای دهندگان تیم آقای بایدن و سناتور برنی ساندرز اعلام کرد: “وحدت” نیروهای وظیفه برای رسیدن به زمینه مشترک در طیف وسیعی از زمینه های سیاست — از آب و هوا به عدالت کیفری اصلاحات. دو نامزد قابل توجهی متفاوت در چندین سیاست جبهه — از جمله بهداشت و درمان و بدهی های دانشجویی.

سیاست خارجی

از نظر سیاست خارجی آقای بایدن صحبت در مورد بازگرداندن امریکا اخلاقی رهبری است. او گفت: او را به ایالات متحده بازگشت به پاریس مورد آب و هوا و تجدید تعهد آمریکا به ناتو است. در چین آقای بایدن پیشنهاد کرده است که آمریکا و متحدان آن “سخت” در حالی که همکاری در زمینه هایی مانند بهداشت تغییر آب و هوا و غیره. او می خواهد “اکثریت” از نیروهای نظامی در افغانستان و غرب آسیا کشیده و پایان دادن به آمریکا برای حمایت از عربستان در جنگ یمن است.

آقای بایدن همواره پیش آمده است آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در نظرسنجی های اخیر. با مواج همه گیر سطح بالایی از بیکاری و گسترده خشم در کشتن جورج فلوید آقای بایدن اگر او برنده انتخابات ریاست جمهوری را پیدا خواهد کرد خود را اشغال یک موقعیت بسیار مهم در جهان از هرج و مرج است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>