جمهوری دموکراتیک کنگو سوابق دوم ابولا مرگ در روز

جمهوری دموکراتیک کنگو, ثبت دومین, ابولا, مرگ در روزهای پس از بیش از هفت هفته بدون یک مورد جدید سازمان بهداشت جهانی (WHO) گفت: در روز یکشنبه.

کنگو بوده اند که روز یکشنبه به مناسبت پایان دوم-مرگبارترین شیوع این ویروس در, رکورد, تا زمانی که مورد تایید شد در روز جمعه در شرق شهر بنی.

شیوع دهکدهای از کشته شدن بیش از 2200 نفر از اوت سال 2018 است. آخرین قربانی 11 ماهه که تحت درمان قرار گرفت در همان مرکز بهداشت به عنوان مورد قبلی یک 26 ساله برق گفت: Boubacar دیللو معاون حادثه مدیر برای این که ابولا پاسخ.

مقامات می گویند آن است که هنوز روشن نیست که چگونه برق قرارداد ابولا. او تا به حال شناخته شده تماس با سایر بیماران مبتلا به ابولا بود و نه یک بازمانده از این ویروس که می تواند عود دولت گفت: در روز جمعه.

شعله ور شدن یو پی اس و یا یک نقل و انتقال های مشترک نسبت به پایان شیوع بیماری ابولا و یک مورد جدید لزوما به معنی است که این ویروس گسترش خارج از کنترل دوباره.

ابولا باعث تب خونریزی استفراغ و اسهال و در میان انسان ها از طریق مایعات بدن ، در طول این شیوع آن کشته شدن حدود دو سوم از کسانی که آن را آلوده.

این است که شناسایی 215 افرادی که در تماس با برق از جمله 53 سلامت کارگران در سه امکانات مردی بازدید قبل از او درگذشت دیللو گفت. اما یکی از کارگران بهداشت و درمان در حال حاضر واکسینه شده او گفت:.

دو واکسن جدید کمک کرده اند حاوی این ویروس هر چند بی اعتمادی عمومی و حملات شبه نظامیان مانع سلامت کارگران از رسیدن به برخی از سخت-آمار مناطق.

در روز شنبه یک گروه از مردان جوان عصبانی پرتاب سنگ در یک تیم که کارگران و بنی معاون شهردار به عنوان آنها در تلاش برای ضدعفونی برق خانه خود را ردیابی تماس دیللو گفت.

“برای آنها ابولا است” او به رویترز گفت. “مردم در اینجا به برخی از مشکلات درک چگونه این مورد فقط دو روز قبل از اعلام پایان” دیللو گفت.

معاون شهردار بود که مجبور به ترک خودرو خود را و فرار با موتور تاکسی گفت: Kambale Sabuni رئیس پلیس Beni.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید