شکاف بین دموکرات نامزد شد بر روی صفحه نمایش کامل بیش از آخر هفته به عنوان آرای انتخابات ریاست جمهوری انتقاد از یکدیگر در طول یک آخر هفته مبارزات انتخاباتی در دمای انجماد در سراسر نیوهمشایر قبل از دولت در انتخابات مقدماتی روز سه شنبه.

داوطلبان مبارزه کرد و در برابر پس زمینه از سردرگمی و تاخیر در نتایج از مهم آیووا قفقاز برگزار می شود در هفته گذشته — که در آن میانه پیت Buttigieg ادعا کرده است اکثر نمایندگان و مترقی نامزد مستقل سناتور ورمونت برنی ساندرز کمپین گفته است: “درخواست برای برخی از رای به recanvassed (رای دوباره چک برگه کاغذ).

چند رسانه های خبری از جمله آسوشیتد پرس که به طور سنتی بود یک نقش برجسته در تماس متحده نژادها خودداری از انجام این کار.

آخر هفته نظر سنجی نشان داد که آقای ساندرز ادامه داد: برای نگهداری به او توجهی منجر به دولت شرکت کنند ، بوستون گلوب/Suffolk نظرسنجی قرار داده و آقای ساندرز در 27%, به دنبال فوتبال آقای Buttigieg در 19٪. سناتور از ایالت مینه سوتا میانه ctq بود سوم در 14٪. ماساچوست سناتور الیزابت وارن که در حال اجرا بر روی یک پیشرو پلت فرم مانند آقای ساندرز در آمد و در 12 درصد گره خورده با معاون سابق رئیس جمهور و یوسف رضا بایدن.

آقای ساندرز و آقای Buttigieg در زمان هدف در هر یک از دیگر تامین مالی مبارزات انتخاباتی.

“ما دیدگاه های مختلف هستند” آقای ساندرز گفت: بیش از آخر هفته. “پیت مطرح شده در مبارزات انتخاباتی سهم بیش از 40 میلیاردرهای.”

آقای Buttigieg مانند رقیب خود برای میانه رو رای آقای بایدن — انتقاد آقای ساندرز برای Medicaire-برای-همه سیاست بدون جزئیات در مورد چگونگی آن خواهد بود تامین می شود. او همچنین پیشنهاد آقای ساندرز بود و نه یک متحد بسیار قطبی کشور است.

“من احترام سناتور سندرز, اما زمانی که من به شنیدن این پیام بروید که شما هم برای انقلاب و یا شما رو به وضعیت موجود است که یک چشم انداز از کشور که نمی تواند اتاق را برای بسیاری از ما” آقای Buttigieg گفت: طبق واشنگتن پست.

آقای بایدن است که هنوز هم پیشرو در نظر سنجی های ملی. اکونومیست/نظرسنجی فوریه 2-4 جایی که او در 24 درصد و به دنبال آن آقای ساندرز در 19 ٪ و پس از آن خانم وارن در 18٪. آقای بایدن همچنین انتظار می رود را به نفع خود در کارولینای جنوبی در فوریه 29, که در آن آمریکایی آفریقایی رای است که به شدت نشان داده شده است.

بیشتر پیچیده دموکرات زمینه دو میلیاردر نامزدها. این اولین بار است که مدیر صندوق پرچین تام Steyer که به خوبی انجام شده است در ایالت کارولینای جنوبی کشور ، دیگر تاجر و سابق شهر نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار که تا کنون outspent رقبای خود را در پیوستن به این مسابقه روز سه شنبه (3 مارس) هنگامی که تعداد زیادی از کشورهای خود را نگه دارید مقدماتی.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در تلاش است تا سرمایه گذاری در سردرگمی آیووا نتایج.

“می خواهد در منچستر, New Hampshire, امشب برای یک رالی بزرگ. می خواهید به لرزش تا Dems کمی — آنها واقعا خسته کننده معامله در جریان است. هنوز در انتظار برای آیووا, نتایج آرا سرخ شدند” آقای ترامپ توییتی در صبح روز دوشنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی