Demystifying سحر و جادو تئاتر

در بازی رنگ ترانس 2.0, زمانی که تغییر جنسیت بازیگر زندگی لبخند Vidya bares her جراحی مجدد بدن در یک لحظه از درد آسیب پذیری آن باعث gasps از تماشاچیان عادت کرده اند تنها به تجارب کشورهای مستقل مشترک المنافع. در Jhalkariزمانی که Rani از جانسی (Dipika Pandey) می آید او doppelgänger او فورا قطره شاهوار گارد به رسمیت می شناسد و در یک غریبه غیر قابل مقاومت خویشاوندی. این یک فوتی و فوری لحظه ای که در آن موانع از طبقه و طبقه را تبدیل به غیر مادی. این با وجود این بازیگران به دنبال چیزی شبیه به یکدیگر است. در ضرر, Ila آرون کپسوله زندگی یک زن سفر فقط در یک لحظه به او میریزد جدید پیدا sartorial ناز و نعمت به فاش فروتن مظاهر او آغاز شود. و در یک پیاده روی در جنگل, Rajit Kapur را خسته دیپلمات ناگهان forgoes او کنسولی سختی راه رفتن را به باران در unguarded لحظه ای که در آن پاسخ به یک بن بست دیپلماتیک به طور معجزه آسایی به نظر می رسد.

در دسترس برای همه

اینها نه اموختنی’ لحظات است که اعلام یک ایده از طریق صرف نمایشگاه اما transfiguring بصیرتهای زودگذر اما قدرتمند است که رخ می دهد در این مرحله اما تغییر دیدگاه ما از جهان واقعی در راه های غیر منتظره. این الگوها در مرحله که در خود احساسی بنده پی در پی مجموعه ای از مخاطبان گسترده شده اند مورد مطالعه توسط تئاتر پزشک خواهد Weigler برای پایان نامه خود را با دانشگاه ویکتوریا در بریتیش کلمبیا. در حال حاضر به چاپ کتاب کیمیاگری حیرت است جامع تلفیقی از تکنیک های نوآورانه است که زوج با یک مجموعه ای از impeccably آموزش طراحی کارت می شود یک ابزار نه فقط برای ایجاد تئاتر redolent با رزونانس لحظات بلکه توسعه واژگان در مرحله استراتژی است که demystifies سحر و جادو از تئاتر و باعث می شود آن را در دسترس برای همه است. این یک مداخله است که پیدایش آن در Weigler بسیاری از سال در جامعه مبتنی بر تئاتر. “من متوجه شدم که من بیشتر وزن در کمتر آژانس مردم تا به حال بیش از داستان های خود را در جوامع کار می کردم. من جستجو برای یک راه به آنها ‘نابغه’ به ایجاد بدون نیاز به حرفه ای آموزش داده می گوید:” Weigler. جرقه آمد و در سال 1980 در زمان او زد تئاتر جوانان شرکت می باشد.

ریشه در تغییرات اجتماعی

Weigler در حال حاضر در میان هشت هفته اقامت در هند, برگزاری کارگاه های آموزشی از کیمیاگری در اینجا در حالی که کار با یک حرفه ای گروه از Mumbai-بر اساس حواس پنجگانه تئاتر به کوه حتی مه باید لنت نقره اییک بازی است که آدرس LGBTHQIA+ هویت و ننگ در هند و به دنبال فعال کردن مخاطبان خود را به تغییر نگرش نسبت به این جمعیت. فرایند خلاقیت از بازی شامل شدید روانی و فیزیکی آموزش توسط ویکتور Thoudam اصلی باز اسکریپت می باشد که توسط این نویسنده و مرحله بندی حالات ابداع شده توسط سرپرست گروه با استفاده از مبتنی بر جامعه پژوهش همراه با Weigler ارزشمند کیمیاگری کارت.

در فقط هفت Weigler خواهد مارشال, محله های کودکان به ایجاد skits از بادام زمینیهای محبوب کمیک استریپ توسط چارلز شولتز. اولین و حرفه ای کارگردانی فرفره در 15 بود که یک اپرا در مورد یک سوسک و یک گربه کوچه. او به خاطر خودش به عنوان یک “نظریه جستوجوی” همیشه به دنبال کشف کردن که چگونه همه چیز کار می کرد و خودش را پاره پاره بین هنری پیگیری تئاتر و عدالت اجتماعی مکاتب. “عدالت اجتماعی تئاتر در 1970s آسان بود طنز که موعظه به تبدیل و آن را نمی کند لطفا من از زیبایی” به یاد می آورد Weigler. آینده در سراسر این اصطلاح فرانسوی animateur socioculturel, که connoted متقابل بین یک مددکار اجتماعی, جامعه فعال و یک هنرمند به او یک نام برای فضای او می خواست به اشغال. “من پس از آن قادر به تصور خودم را انجام می دهند که, و آن را باز کرد تا امکانات,” او می گوید. کار خود را ترکیب کرده است و دانشگاه با تمرین تئاتر ریشه در تغییر اجتماعی.

زمینه های مشترک

2013 پروژه از قلب: ورود به سفر آشتی یک بازی Weigler ایجاد شده با بیش از یک صد مردم کانادا. آن را “متنوع فرهنگی بین نسلی گروه تقریبا به طور کامل غیر بومی مردان و زنان که زمینه های مشترک ایجاد و انجام یک غیر متعارف تولید تئاتر در مورد [خود را] درک شخصی از پر میراث استعمار در کانادا است.” برنده جایزه همهجانبه تئاتر پروژه نیز در خدمت به عنوان یک اثبات مفهوم برای اصول مطرح شده در کیمیاگری حیرت. “این بازی پر بود از این نفس نفس القا لحظه تمام راه را از طریق و آنها گردد توسط بازیگران” او توضیح می دهد. او کار بر روی پایان نامه خود را آغاز کرد و در پاییز سال 2006 و در زمان از پنج سال. “کتاب شد و در نهایت آماده کردن وقتی که من مبتلا به سرطان گلو. من بعد از یک طیف گسترده ای از درمان و شش ماه از تابش اما آن زمان من از کمیسیون برای یک سال می گوید:” Weigler. دوباره روی پای خود پروژه در هند را علامت گذاری اولین بار در تمام طول بازی ایجاد خواهد شد ساخت و استفاده گسترده از کیمیاگری کارت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر