مخلوع یمن از پاکستان لعل مسجد مولانا عبدالعزیز که اشغال دولت متعلق به مسجد در اینجا و ادعا ادعا می کنند خود را به آن نماز رهبر موافقت کرده است به تخلیه آن توسط سهشنبه پس از اعتصاب یک معامله با دولت است.

عزیز حذف شد, از این پست به دستور دادگاه در سال 2004 پس از او فتوا صادر شده علیه ارتش و عملیات علیه تروریست ها در وزیرستان.

او دوباره پس از آزادی از زندان در سال 2009 اما او هم زده یکی دیگر از جنجال در سال 2014 پس از او آشکارا حمایت گسترده به عاملان این ارتش در حمله به مدرسه ای در پیشاور با تماس با آن را یک حرکت ارتجاعی توسط تروریست ها.

لعل مسجد متعلق به دولت مسجد در اسلام آباد و مولانا عبدالله پدر عزیز بود و آن روحانی. پس از ترور او در 1990s عزیز منصوب شد روحانی توسط Islamabad Capital Territory را (ICT) Auqaf بخش.

او به مسجد حدود دو هفته پیش و اشغال منبر ارائه خطبه آتشین علیه دولت در روز جمعه و خواستار اجرای قانون شریعت در کشور است.

با توجه به یک گزارش در روزنامه طلوع روحانی روز یکشنبه رخ داد یک معامله با دولت به تخلیه ترکیب سه شنبه در ازای 20 kanal (2.5 هکتار) قطعه زمین در پایتخت به راه اندازی یک جامع عوسجه به حوزه علميه.

او همچنین توافق کردند که دانش آموزان را تخلیه یک ساختمان از یک حوزه علمیه در ثانیه-11 منطقه اسلام آباد که آنها را به زور اشغال ظاهرا در دستور پس از او در زمان بیش از مسجد است.

چندین دور از مذاکرات برگزار شد پس از او در زمان بیش از این مسجد از جمله تسهیل ممنوع ضد شیعه گروه های افراطی اهل سنت وال (ع), اما باقی مانده مجمل.

روحانی خواستار شد یک مقدار سنگین از 250 میلیون تومان همراه با یک قطعه بزرگ زمین برای ایجاد جامع عوسجه و در اختیار داشتن مجاور کودکان کتابخانه طرح این گزارش گفت:.

اما او موافقت کرد به زمین در اسلام آباد است که می تواند به ارزش میلیون ها روپیه بسته به محل دقیق آن.

تقریبا تمام زمین از جامع عوسجه که در آن او ساکن شده است ساخته شده بر روی زمین پس از تجاوز پوشش طبیعی آب ،

عزیز من در طول یک سال 2007 عملیات زمانی که او در تلاش برای فرار چادری در یک زن کامل حجاب (برقع). این عملیات توسط رئیس جمهور سابق پرویز مشرف که عزیز است برادر کوچکتر قاضی عبدالرشید کشته شد.

چندین مورد نیز راه اندازی شد در برابر او بود اما او نه به اعدام محکوم شده و مجاز به راه رفتن از زندان پس از برخی از زمان. او شده است زندگی در اسلام آباد پس از آن.

در سال 2014 او به نام یک کتابخانه در یک حوزه علمیه پس از القاعده ارشد اسامه بن لادن – Maktbah Usama bin Laden شهید – به غم و اندوه از دولت پاکستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی