معاون اول رئیس مطالبات خسارت از ₹1 کرور از DMK رئیس جمهور برای ارتباط او با مننرککد تجاوز جنسی موضوع

مدرس دادگاه عالی روز دوشنبه زمان داده تا مرداد 18 Dravida Munnetra Kazhagam جمهور M. K. استالین به فایل خود را مقابله با کت و شلوار مدنی ترجیح داده شده توسط تامیل نادو مجلس معاون اول رئیس مننرککد V. Jayaraman دنبال خسارت از ₹1 کرور برای داشتن گزارش های مرتبط نام خود را با مننرککد سریال تجاوز جنسی و تهدید مورد.

عدالت P. T. آشا اعطا زمان پس از مدافع Manuraj Shunmugasundaram پذیرش اعلامیه از طرف آقای استالین دومی پسر در قانون V. Sabareesan و Kalaignar TV خصوصی محدود است. طرفداران P. T. Perumal و L. شیوا کومار پذیرفته اطلاع Nakheeran R. Gopal در کت و شلوار نیز ترجیح داده در برابر S. Arivazhagan سردبیر تاریخ Vikatan.

معاون بلندگو تا به حال به دنبال یک جهت به همه پاسخ دهندگان به او پرداخت ₹1 کرور به طور مشترک برای داشتن گزارش آسیب شهرت خود را. او را متهم به DMK رئیس جمهور پس از سخنرانی ها که در برنامه تلویزیونی Kalaignar TV. او همچنین متهم به دو تامیل مجله از انتشارات “نادرست و توهین آمیز” گزارش های خبری در نظر گرفته شده در خدشه دار کردن شهرت خود را.

جدا از دنبال خسارت, معاون بلندگو از طریق وکیل خود را ب Arvind Srevatsa و Nithyashree Rajagopal نیز به دنبال دستور دائم ضابط تمام پاسخ دهندگان در کت و شلوار از ساخت و یا انتشار نادرست و اظهارات توهین آمیز در برابر او در هر صورت علاوه بر اعطای یک دستور موقت تا زمانی که اختیار کت و شلوار مدنی.

در استشهاد در زمینه حمایت از او در مورد آقای Jayaraman, 67, گفت:, او یک عضو از هند آنا Dravida Munnetra Kazhagam (AIADMK) است و او انتخاب شده بود به مجلس قانونگذاری از مننرککد حوزه برای چهار دوره متوالی از سال 2001. او همچنین از وزیر سابق صنایع و محیط زیست و کنترل آلودگی مواد غذایی, عمران, لوازم و تعاونی.

بیان کرد که او نگه داشته بود به پست معاون رئیس مجلس قانونگذاری پس مارس 16, 2016, شاکی گفت: او آمده بود تا در زندگی از روی لئامت دادن کار سخت و برگزار شد در اعتماد به نفس بالا توسط دوستان خود و اعضای خانواده و بستگان و به خوبی wishers و میان تفکر راست بخش از جامعه است. اما پاسخ دهندگان آسیب دیده بود او شهرت او شکایت کرده است.

با اشاره به اخبار مختلف گزارش های منتشر شده در دو تامیل مجلات و گفت: این گزارش تا به حال ساخته شده, ادعای پسر خود را که درگیر در مننرککد سریال تجاوز جنسی مسئله و او با داشتن اقدام به وثیقه ای که جوانی را از صورت است. “پاسخ دهندگان/متهمان را بدون حسن نیت ارائه میدهد و یا احترام به سن و سال من و آنها حق مراجعه به من در بی احترامی به شیوه,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>