از جان گذشته کارگران مهاجر پرتاب سنگ و مقامات در Kovvur

تنش غالب در شهر روز دوشنبه در زمانی که رشته کارگران مهاجر بنا به گزارش ها در سنگ پرانی به مقامات دولتی و پلیس ابراز خشم خود را بیش نیست و در حال ارسال به مکان های مادری خود. پلیس با توسل به lathicharge برای متفرق کردن کارگران است.

مقامات روشن است که آنها نمی تواند اجازه می دهد که کارگران به ترک اردوگاه و بدون ترخیص از گره افسران نگران متحده است.

نیروهای اضافی اعزام شدند در این شهر است.

بعد مقامات مذاکراتی با کارگران.

معاون سرپرست پلیس (DSP) K. Rajeswar ردی گفت: در حدود 2200 کارگران نگهداری می شدند در خانههای امن در Kovvur در طول مستند دوره است. پس از یک اقامت طولانی برخی از آنها آغاز شده و خواستار آن است که آنها باید اجازه رفتن به خانه به خصوص در سه روز آخر.

هیچ کار

“این کارگران مهاجر از Bihar, Jharkhand و اوتار پرادش کار در شن و ماسه می رسد در Godavari بانک در Kovvur ارائه شده است بیکاری پس از مستند هستند و از جان گذشته برای بازگشت به مادری خود می فرماید:” DSP گفته هندو.

تعداد کمی از آنها درگیر شدند و در برخی از صنایع در این منطقه است.

گیر گذشته 40 روز کارگران شروع به وحشت پس از گسترش محدودیت تا مارس 17 و هیچ تلاش قابل مشاهده توسط مقامات به ارسال آنها را به عقب.

“وجود دارد هیچ کار و هیچ پول با ما. ما درد و رنج گذشته 40 روز در اردوگاه. مقامات در حال کشیدن این موضوع برای چهار روز گذشته و در حال ساخت هر گونه ترتیبات برای ما حمل و نقل” اظهار تاسف یک کارگر.

“مقامات در حال تلاش برای توضیح به کارگران در مورد چگونه دولت در حال برنامه ریزی برای ارسال آنها را به عقب و وضعیت تحت کنترل است در Kovvur. پلیس اعتصاب مرتب شده اند در تمامی پناهگاه های شهر,” آقای Rajeswar ردی گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>