یک پرواز از آمستردام به دهلی نو به حمل 100 هند مسافر از جمله یک زن باردار اجازه داده نمی شد به زمین در دهلی نو در روز شنبه به دلیل نگرانی بیش از COVID-19 گیر ساعت پس از آن داده شد, ترخیص کالا از گمرک وارد منابع تایید کرد.

“[وجود دارد] برخی از شکاف ها در تفسیر مشورتی است که منجر به این مشکل” یک مقام ارشد گفت: هندونشان می دهد که دولت سعی خواهد کرد برای حل و فصل این موضوع در روز شنبه با کمتر از 24 ساعت به یک پرواز کامل بان بودن به محل قرار داده.

پرواز KLM 871 شد با توجه به فرود در دهلی نو حدود 1 در صبح روز شنبه بود اما “هدایت” بازگشت به آمستردام با هواپیمایی مقامات در آخرین لحظه قبل از فرود یک مسیر پرواز هواپیما نشان می دهد.

The photo shows the flight path of KLM 871, which was not allowed to land in Delhi.

این عکس نشان می دهد که مسیر پرواز KLM 871 که اجازه داده نمی شد به زمین در دهلی نو. | عکس های اعتباری: Flightradar

اگر چه پرواز حمل مسافر از هلند و دیگر کشورهای اتحادیه اروپا شده اند ممنوع از مارس 18 KLM airlines پرواز داده شده بود ترخیص کالا از گمرک به زمین به عنوان هند مسافران در هیئت مدیره تمام شد در حمل و نقل از ایالات متحده و کانادا که ممنوع نیست.

در حال پرواز بود در حال اجرا به دهلی نو به منظور تخلیه اتباع هلندی قبل از ممنوعیت دولت در همه پروازها می آید را به اثر در مارس 22.

“پرواز بود مجبور به بازگشت به رغم [حمل و نقل هوایی عمران مقامات] گفته است که پرواز بود آوردن حمل و نقل مسافران از شمال امریکا” یک منبع دولتی گفت که DGCA نیز مطلع شده است که افراد مسن و کودکان بودند در هیئت مدیره.

پرواز در حال حاضر بازگشت به آمستردام و معلوم نیست که در آن هند مسافران نگه داشته شود و یا در مورد سرنوشت اتباع هلندی در حال انتظار برای خانه پرواز که در دهلی نو در حال حاضر.

در میان کسانی که سفر یک زن باردار از بمبئی که شوهر و خواهر در قانون توییتی تعدادی از تجدید نظر به دولت به عنوان پرواز صرف بیش از 15 دلخراش ساعت در هوا. “همسر من شش ماه باردار و نیاز به کمک ویژه” نوشت شوهرش, Tejas دیپاک Vaspute. “با توجه به همه سفر و حمل و نقل, او تا به حال برخی از استرس ناشی از انقباضات است و بستری در بیمارستان دانشگاه” اضافه شده خواهر خود Bhamini Vaspute که اضافه شده است که مقامات سفارت هند در هلند شد کمک به او.

هندو گزارش شده بود در تعدادی از مسافران در سمت چپ رشته های مختلف در پایتختهای سراسر جهان به دلیل آنچه که وزارت امور خارجی مقامات به نام “سوء تعبیر” سفر مشاوره های صادر شده توسط دولت در ماه مارس 10,11,16,17 و 19 توسط خطوط هوایی مختلف و فرودگاه بین المللی مقامات.

 

هند یکی از معدود کشورهایی است که تصمیم گرفته است نه اجازه می دهد تا شهروندان خود را به بازگشت برای ترس آنها را حمل COVID-19 ویروس.

با توجه به جمله بندی از سفر مشورتی صادر شده توسط وزارت بهداشت و رفاه خانواده در مارس 19, “سفر از مسافران از کشورهای عضو اتحادیه اروپا و انجمن تجارت آزاد اروپا و ترکیه و بریتانیا به هند ممنوع است با اثر از 18 مارس سال 2020 است. هیچ هواپیمایی باید هیئت مدیره یک مسافر از این کشور به هند با اثر از 1200 به وقت تهران در 18 مارس سال 2020 است.”

به گفته مقامات KLM 871 باید اجازه داده شده به زمین آن را به عنوان تنها انجام شده مسافران در حمل و نقل از شمال امریکا است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی