این gaana محبوب سبک های موسیقی در فیلم تامیل موسیقی. معمولا متشکل از شعر در مدرس baashaiاین نوع شامل آهنگ ها مجموعه ای به پا بهره برداری محلی ضربان محبوب ترین بود در 90s.

Deva است که به خوبی شناخته شده به عنوان استاد gaana.

این یک عنوان است که جانباز مدیر موسیقی اذعان دارد با غرور و افتخار, اما آن چیزی است که او کمی نگران است. “من superhits: Baasha, Panchathanthiram, Avvai Shanmughi… است که در آن gaana آهنگ در آنها است ؟” او می پرسد.

که ما به ارمغان می آورد یکی دیگر از superhit Kushiبازیگران ویجی و Jyotika که کامل 20 سال در این هفته. “به نظر من این یک نقطه عطف در زندگی حرفه ای من” او به یاد می آورد: “این آلبوم که به من کمک کرد از تصویر یک gaana آهنگساز و آمد تا با یک مجموعه ای از ملودی ها و آهنگ که نتیجه برخی از عالی کار گروهی است.”

که او عمدتا با اشاره به SJ Suryah ساز Kushi جهان است که در آن شخصیت های مانند شیوا (ویجی) و جنی (Jyotika) خواهد رسانيد. با محوریت نفس برخورد بین این دو فیلم را برای تبدیل شدن به یک superhit می شود و عمده حرفه ای-تقویت کننده برای هر دو منجر می شود.

آهنگ شد chartbusters. اگر ‘Macarena Macarena’ با Vijay را zingy و شیلپا شتی را cutesy حرکات رقص اسیر تخیل از جوانان ضربان محور ‘Megham Karukuthu’ ویژه Jyotika رقص با یک آبشار در پس زمینه.

“SJ Surya روایت مهارت بودند نمونه. او را روایت یک وضعیت وضوح که من احساس مثل این است که در حال حاضر در یک سالن سینما و تماشای آن بازی می گوید:” Deva.

اما آنها در واقع می تواند در Vadapalani هتل Maurya بین المللی است که در آن همه آهنگ Kushi تشکیل شده بودند. “با Surya ترکیب جلسات خواهد بود پر از سرگرم کننده و خنده. هرگز من احساس می کنم کمی فشار است.”

تنها زمان احتمالا زمانی بود که این دو مشغول به کار در ‘Megham Karukuthu که فیلمساز تن به تن با عنوان: یک دختر بچه در حال بازگشت به روستای خود و پس از مطالعات و او نشئه می شود در نزد سبز و باران. نتیجه این شد یک “ولرم عادی لحن” به عنوان دوا انتخاب برای توصیف آن است. “من با لحن” او اذعان می کند “اما به نوعی آن را احساس بسیار طبیعی است. من فکر کردم من می تواند انجام دهد خیلی بهتر است.”

اما SJ Surya می خواهم که هیچ کدام از آن. فیلمساز آن را دوست داشتم و با تشکر از غریزه روده با چند شماره قبلی خود همکاری Vaali, Deva, اجازه دهید آن را. مخاطبان آن را دوست داشتم. “او فقط می داند که مخاطبان پالس. حتی امروز اگر من نشانه یک فیلم در من این انگیزه قوی برای تماس SJ Surya برای آهنگسازی جلسه. به نحوی آنچه که او فکر می کند کار می کند, با این نسخهها کار بهترین با شنوندگان بیش از حد.”

Surya نه تنها پیشگام اسکریپت Kushi, اما همچنین کمک در بخش های دیگر. “او می خواند ‘باشد که ما موجود در ‘Kattipudi Kattipudida’ تعداد می گوید:” Deva, که همچنین اعتبارات ترانه سرا Vairamuthu و خوانندگان (Hariharan, Shankar Mahadevan harini بازیگر و Anuradha Sriram در میان دیگران) برای این آلبوم موفقیت است.

Kushi نیز شامل ‘Mottu Ondru” و “آه Vennila’ آهنگ که کشید الهام از مایکل جکسون شماره یک پرتغالی آهنگ. Deva است نه بیش از حد مشتاق به استادانه درست شده در آنها. “هیچ آهنگساز می خواهم به تکرار لحن ساخته شده توسط شخص دیگری; آنها نه در چیزی از خود. اما گاهی اوقات وجود دارد مدیران که قول برخی از الهام و یا برخی عوامل دیگر در بازی.: او به نقل از یک مثال از ‘Pathinettu Vayadhu’ تعداد از Sarath Kumar-starrer Suriyan. “مردم می گویند که سهام لحن یک ماکت از ‘کانادا Shashti Kavacham’. این درست است اما یک دلیل قوی برای که. دنباله منجر به این تعداد قهرمان گوش دادن به ‘کانادا Shashti Kavacham’ در رادیو و قهرمان گفتن او را که او را به تلاوت آن را برای او. که کل توالی شد متاسفانه ویرایش را با توجه به طول محدودیت و به این ترتیب شما فقط با این آهنگ که مردم به راحتی اصطلاح به عنوان یک “کپی”.”

دوا ممکن است شلوغ ترین آهنگساز در شهر, امروز, اما او هنوز هم در خصوص بالا برگزار شد در میان محبوب جوانتر مدیران موسیقی. GV Prakash طناب او را به آواز خواندن ‘Jithu Jilladi’ تعداد در Vijay را در سال 2016 آمار Theri. اخیرا Anirudh کردم او را به نظارت بر کار خود را در Rajinikanth را Darbar, که در آن او دوباره مورد استفاده معروف تم آهنگ از Annamalai.

دوا را 90s gaana آهنگ ها به خصوص آنهایی که از ویژگی های در Sivasakthi Pandian فیلم هنوز قرعه کشی بالا و تعداد بازدید در یوتیوب. “سفر شده است کاملا پر حادثه و پر از خاطرات بزرگ,” نشانه های خاموش آهنگساز شناخته شده به عنوان ‘Thenisai Thendral’ در میان طرفداران خود را برای بسیاری از ملودی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی