‘سامانه رویدادهای گسسته’ نقد و بررسی: الکس گارلند را هیجان انگیز شیک و نرم و صاف با وجود آن نقص

“من نمی خواهد می گویند که حتی سامانه رویدادهای گسسته تیم می داند چه Devs تیم می کند. نه همه آنها به هر حال” Amaya مدیر عامل شرکت جنگل به شوخی اذعان به آخرین استخدام به تیم سرگئی آنها به عنوان راه رفتن را از طریق فراگیر در جنگل منجر به جدید خود را در فضای کاری. ما اول نگاه اجمالی به سامانه رویدادهای گسسته مرکز است که پشت سر هم از طلا. Glimmering طلا و درخشان و صاف فضای داخلی تاریک روشنایی و جو که به شما می دهد لرز.

 

این مربوط به اینده sleekness است که جوهر از سامانه رویدادهای گسسته, یک FX مینی سری جریان در دیزنی+ Hotstar. هر قسمت نوشته و کارگردانی شده توسط Alex Garland دارای علامت تجاری خود را آهسته رایت است که طول می کشد زمان خود را به شما در حلقه فقط به اندازه کافی برای حرکت به قسمت بعدی. مدیر که سابق Machina و نابودی باید به وضعیت فرقه در حال حاضر تجربه کار با صفحه نمایش کوچکتر است.

سامانه رویدادهای گسسته (mini-series)

  • Plaform: دیزنی+ Hotstar
  • ژانر: درام/ تکنو, هیجان انگیز
  • کارگردان: Alex Garland
  • بازیگران: Nick Offerman, Sonoyo Mizuno, Zach Grenier
  • تعداد epsiodes: 7

در سطح Devs رمز و راز قتل است. به یاد داشته باشید سرگئی (کارل Glusman) یک قدم زدن از طریق haloed سنبه در حالی که موسیقی شوم پژمرده در و ؟ به نظر می رسد که او خودش را کشته بود به زودی پس از روز اول خود را در سامانه رویدادهای گسسته, راز بخش در سان فرانسیسکو-بر اساس محاسبات کوانتومی چند ملیتی Amaya. به طور طبیعی شریک زندگی خود را لیلی چان (Sonoya Mizuno) نیست پس گرفته توسط خودکشی تئوری و مظنون به قتل توسط Amaya و مدیر عامل شرکت جنگل (Nick Offerman, با مو بیشتر از چهره). و پس از آن است که شخصیت ما را به جستجو برای حقیقت آغاز می شود.

DEVS "Episode 5”. Pictured: (l-r) Karl Glusman as Sergei, Sonoya Mizuno as Lily. CR: Raymond Liu/FX

DEVS “قسمت 5”. تصویر: (l-r) کارل Glusman به عنوان سرگئی Sonoya Mizuno به لیلی. CR: ریموند لیو/FX | عکس های اعتباری: ریموند لیو

سامانه رویدادهای گسسته تلاش می کند به اندیشیدن بر بسیاری از فلسفه در طول دوره نشان می دهد: چه امکان یک چندجهانی چیست و چگونه آن را تحت تاثیر قرار روابط ما در حال حاضر ؟ چه مسئولیت اخلاقی معنی در یک قطعی هستی ؟ شما همیشه می توانید خود پیشی جستن گذشته است ؟ اما با وجود این استفاده از ظهر — هر قسمت حدود 55 دقیقه — هیچ یک از این موضوعات در حال بررسی در جزئیات تا آنجا که آنها می شده اند.

شخصیت ها با توجه عاطفی backstories گردان در درجه اول در اطراف از دست دادن. لیلی چان شیون قلب او را در سرگئی مرگ است. جنگل هرگز کاملا بهبود از دست دادن دختر خود Amaya, ساختمان, یک صد فوت قد مجسمه از او به خیره نگاه کردن با خزنده مرده (ببخشید) چشم در کل دانشگاه. هنوز, آن سخت است برای احساس متصل به هر یک از آنها. هر دو Mizuno و Offerman شده رواقی نقش زیبایی قبل. Mizuno خاموش رقص در سابق Machina خنده دار بود در آن اتفاقی. Offerman را ران سوانسون gravitas کامل است تعادل خود را بر روی صفحه نمایش معاون لسلی هرج و مرج در پارک ها و تفریح و سرگرمی. در اینجا, اما من می تواند به تماشای توالی خاص و مبادلات در 1.25 سرعت.

‘Devs’ review: Alex Garland's thriller is stylish and slick, despite its flaws

آن را به سمت شخصیت های که به کیک. کنتون (Zach Grenier) دلخوشیها در ‘اگر آن را باید انجام شود i’m your man’ نقش به عنوان رئیس امنیت در Amaya. کتی (یک سنگ رو Alison Pill) به ارمغان می آورد و لرز و هر زمان که او بر روی صفحه نمایش.

زیرا هنگامی که آن پایین می آید به آن Devs‘ قرعه کشی اصلی این است چگونه فوق العاده شیک به نظر می رسد. شما ممکن است درک نیست که علم به طور کامل; فقط تظاهر به اندازه کافی بنابراین شما می توانید به دنبال طرح. شدید درمان تصاویری پشتیبانی شده توسط جذاب, پس زمینه, نمره خواهد شد نگه داشتن شما رو برای اولین بار چند قسمت است. اما این خواسته از صبر و شکیبایی شما. چیزی است که من مایل هستم به درستی ویرایش شده سه ساعت فیلم و نه آنقدر برای چند یک ساعت قسمت.

سامانه رویدادهای گسسته است که در حال حاضر جریان در دیزنی Hotstar

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید