Dhamsalapuram غارت به پایان خواهد رسید اکتبر پایان

آخرین مهلت برای تکمیل بسیار در انتظار جاده بیش از پل (راب) تحت ساخت و ساز در Dhamsalapuram در خممم-Bonakal جاده اصلی در اینجا تمدید شده است کمی بیش از دو ماه است.

این غارت در اصل انتظار به پایان خواهد رسید تا اواسط ماه اوت منابع گفت. این بیماری همه گیر کوروناویروس ناشی از کمبود نیروی کار باعث شده است که تاخیر در اجرای این آثار در راب در گذشته دو و نیم ماه.

وزیر حمل و نقل P. Ajay Kumar و خممم MP Nama Nageswara Rao نامه نوشته اند به مقامات راه آهن به تازگی درخواست اولیه تکمیل غارت توسط اوت 15.

در پاسخ به درخواست های خود را به مقامات گزارش مطلع آنها را جزئی از اختلالات ناشی از اجرای این غارت آثار با توجه به کمبود نیروی کار به خصوص در اولین و دومین مرحله از coronavirus مستند.

مقامات پاكستان منتقل و به آنها که در مرحله نهایی ساخت و ساز از راب انجام خواهد شد در اسرع وقت برای تکمیل پل در اکتبر پایان این سال منابع اضافه شده است.

سنگ تهداب برای غارت گذاشته شد در ماه ژوئن سال 2017 به حدود یک ₹77 کرور.

آن تحریم شد پس مدتها انتظار تقاضا از denizens از شهر برای کاهش مصیبت روزانه از هرج و مرج ترافیک در Dhamsalapuram سطح عبور در Kazipet-ویجیاوادا بخش شلوغ ترین کریدور در نظر بالا و تراکم ترافیک در جنوب مرکزی راه آهن منطقه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>