Dhankhar می پرسد دولت. برای جزئیات بیشتر از بودجه استفاده می شود برای ضد کا تظاهرات

یک روز قبل از اتحادیه خانه وزیر آمیت شاه از سفر به این شهرستان از غرب بنگال فرماندار Jagdeep Dhankhar در شنبه ساخته شده آن ارتباطی به دولت در مورد “سوء استفاده از وجوه” برای تظاهرات در برابر تابعیت (متمم) قانون (CAA).

یک فوریه 4, ارتباطات از دبیر ویژه, Raj Bhavan به اصل وزیر اطلاعات و امور فرهنگی, نشان می دهد, فرماندار اعتراض به تبلیغات قرار داده شده توسط دولت در برابر کا.

این نامه به دنبال جزئیات بیشتر از مبلغ پرداخت شده برای این تبلیغات و این مقدار است که با توجه به پرداخت می شود علاوه بر نام مقامات بود که تحریم تبلیغات. “فرماندار است از این نظر که با حضور مقامات ارشد دولتی در تبلیغات مطرح است مسائل مهم و فراتر از انتظار خود را انجام و نزاکت” آن را بخوانید.

در این نامه با اشاره به این که تبلیغات شده بود باقی ماند توسط دادگاه عالی و تعداد زیادی از مردم مطرح کرده بود زنگ در “چنین سوء استفاده از بودجه عمومی برای پیشبرد استراتژی سیاسی و یا چشم انداز حزب حاکم و در پی مداخله فرماندار”.

آقای Amit Shah خواهد شد و آدرس یک رالی در Sahid منار زمینه در این شهرستان در روز یکشنبه و در بسیاری از BJP می گویند او به احتمال زیاد به این موضوع ناشی از کا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>