Dhoni می تواند مخالفت کاپیتان blink اول می گوید مایک هوسی

دان از پست خود سابق استرالیا بتمن مایکل هوسی معتقد است هند در جام جهانی برنده کاپیتان سابق ماهندرا سینگ Dhoni را “باور نکردنی قدرت” و “اعتقاد خود” او را بزرگترین همه زمان در آن نقش.

“Dhoni بزرگترین دان از همه زمان که cricketing جهان تا به حال تولید” هوسی گفت سانجی Manjarekar در طول یک چت.

“Dhoni می توانید نگه دارید خود را خنک و مخالفان کاپیتان پلک زدن ، Dhoni همچنین دارای قدرت باور نکردنی. او می داند که زمانی که او نیاز به پاک کردن طناب او می تواند آن را انجام دهد. او که در نوع خود باور است. راستش من نیست که این نوع از اعتقاد خودم.”

44 سال هوسی گفت: او همچنین برداشت یک ترفند یا دو مورد تعقیب از Dhoni در حالی که بازی برای Chennai Super Kings.

“من سعی کردم به اجازه دهید آن را به 12 یا 13 اجرا می شود بیش از. و من یاد گرفتم این از MS Dhoni. او باور نکردنی است. او معتقد است که او که هراس گذشته برنده بازی است. بنابراین Dhoni سرد خود را نگه دارید و نگه داشتن آن دیگر به دلیل فشار بر روی کاسه را به عنوان به خوبی.”

صحبت کردن در مورد صفات بازیکنان بزرگ هوسی گفت: “آنها نمی چسبیدن به یک شکست برای بیش از حد طولانی است. اگر آنها از دست دادن آنها در حرکت به سرعت. آنها اجازه ندهید از دست دادن و یا برنده شدن مانع تفکر خود را. آنها همیشه سازگار و سطح رهبری آن است که آیا MS Dhoni یا ریکی Ponting”.

Dhoni رهبری CSK به سه IPL عناوین علاوه بر برنده در حال حاضر از بین رفته Champions League T20 دو بار.

پرسید: به چه دلیل سه بار قهرمان CSK سازگار اجرا در لیگ هوسی گفت: “حمایت از صاحبان که اجازه مربی (استفان) فلمینگ و کاپیتان Dhoni تصمیم می گیرید که چگونه برای اجرای تیم عالی شیمی بین مربی و کاپیتان Dhoni رهبری است.

“این ساخته شده است بسیار عالی تداوم در این تیم است. و هنگامی که شما تداوم شما ایجاد روابط و اعتماد که در غیر این صورت طول می کشد زمان به رشد است.”

اما هوسی معتقد است از آن خواهد شد بیشتر به چالش کشیدن برای CSK برای ساخت یک تیم جدید یک بار Dhoni آویزان چکمه های خود را.

“من معتقدم که صاحبان می خواهم به نگه داشتن Dhoni درگیر در برخی از راه و یا دیگر. اما هر زمان که تغییر از گارد اتفاق می افتد, CSK ممکن است بخواهید برای شروع همه را دوباره و دوباره ساخت یک تیم با نام تجاری جدید و با استفاده از موجود خود فلسفه به عنوان آنها را وارد کنید بعد از دهه IPL. آن است که قطعا رفتن به بیشتر به چالش کشیدن در دوران کنونی” او گفت:.

Dhoni نیست هر بازی کریکت بین المللی و یا داخلی — پس از 50-بیش از جام جهانی, نیمه نهایی در مقابل نیوزیلند در ماه ژوئیه سال گذشته است.

او مجموعه ای به بازی در 13th IPL اما در حال حاضر آینده او نامشخص است با پول نقد-غنی مسابقات خیره نامعلوم به تعویق افتادن با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>