Dhoni می شود را به برنج حمالت

صبر به پایان رسیده است. ماهندرا سینگ Dhoni بود پشت در عمل دارای حق اعمال خود را بید در M. A. چیدمبرم ورزشگاه در روز دوشنبه.

این Chennai Super Kings کاپیتان آمار شبکه به پا زدن شروع به آماده سازی خود برای آینده هندی لیگ برتر شروع می شود که در مارس 29.

استراحت طولانی

Dhoni که آخرین بازی در نیمه نهایی جام جهانی وارد این شهرستان در اواخر شب گذشته و حال تورهای جلسه با CSK آمپول در روز دوشنبه.

جام جهانی برنده سابق هند کاپیتان خارج شده و رقابتی عمل از ژوئیه گذشته و IPL خواهد شد برای اولین بار اصلی مسابقات پس از یک استراحت طولانی.

38 ساله بود که به تازگی کاهش یافته و از BCCI مرکز قرارداد بازیکنان لیست و نشان داد چقدر در مورد برنامه های آینده خود. با ICC World T20 برگزار شد بعد از این سال در استرالیا, IPL بسیار مهم خواهد بود اگر او را به هدف باز گشت.

مانند آن شده است در چند سال گذشته قابل ملاحظه جمعیت منتظر بود در دروازه پس از 3 بعد از ظهر و نزدیک به 100 شاهد بازیکن مورد علاقه خود را در عمل از غرفه که باز پرتاب شد برای اولین بار در نزدیک به هشت ماه است.

همراه با Dhoni Ambatti Rayudu M. Vijay, Piyush چاولا, Karn شارما bowlers K. M. آصف Monu Singh, R. سای Kishore و N. Jagadeesan بودند در محل در روز دوشنبه. آن است که به ذکر است که Rayudu و Suresh Raina بودند در چنای ماه گذشته برای یک زن و شوهر از هفته آموزش به آماده شدن برای لیگ.

Dhoni مواجه امثال ریسندگی چاولا, Karn, Sai Kishore و چند محلی خالص bowlers.

کامل کمپ

در حالی که در حال انجام اردوگاه است برای بازیکنان که در حال حاضر در دسترس رسمی کمپ برای سه بار قهرمان شروع می شود در مارس 19 با مربی استیون فلمینگ به احتمال زیاد به وارد در شهر یک روز قبل از. بولینگ مربی L. Balaji و دستیار مربی راجیو کومار شد در شارژ از تمرین روز دوشنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>