شک و تردید معطل اطراف لیگ برتر هند چشم انداز داشتن یک نسخه ناقص و به طور همزمان وجود دارد بحث در مورد چگونه اصل آن نیز دیده می شود به عنوان یک پلت فرم برای ارزیابی M. S. Dhoni. Venkatapathy Raju بود که یک عضو هیئت انتخاب که منصوب Dhoni هند به عنوان کاپیتان در سال 2007 اذعان کرد که سابق هند کاپیتان تیم ملی باز گشت می تواند یک مشکل تلاش.

همچنین بخوانید: Sportstar تمام زمان های ورزشی کلاسیک: خداوند به Wankhede این Dhoni راه!

در خاص بودن مورد Dhoni شانس پوشیدن سایه آبی دوباره سابق هند چپ بازوی عنکبوتی که تار میتند گفت که با زمان انتخاب سرمایه گذاری در دو wicketkeepers افسانه را به درک نقش خود است.

“او شده است یک بازی برنده برای 15 سال و زیر فن بزرگ. اما برای هر ورزشکار بین المللی برای بازگشت پس از یک استراحت طولانی و دشوار است. و مهمتر از Dhoni باید در این طرح از همه چیز برداشت می شود بر اساس اجرای برنامه در لیگ, اگر آن را در همه آن است که برگزار می شود” راجو گفت.

هنوز هم قابل ملاحظه ای مناسب Dhoni را 38 تابستان هنوز هم می تواند یک عامل و راجو گفت: “هر بازیکن به نگه داشتن بازی و انجام می شود در کشاکش. می شود آن را داخلی هند-یک سری یا هر رقابتی کریکت. برای شما نه برای اثبات خود به دیگران, اما برای اثبات به خودتان است که شما متعلق وجود دارد. سن نیز یک عامل بزرگ است. بازی کریکت بین المللی است هرگز آسان است. این خواسته های مختلف سطح آمادگی جسمانی و مهارت است.”

Raju.

 

به خاطر سپردن Dhoni را halcyon days هنگامی که او ظهور هند به عنوان کاپیتان Raju گفت: “Dhoni تنها کریکت انجام تحت فشار در زمان بنابراین ما به اتفاق آرا تصمیم به رفتن با او.

همچنین بخوانید: در Dhoni زمین: بحث در مورد بازنشستگی ضعیف مهارت های از دست رفته در میان طرفداران شور

“اصل هدایت برای ما پنل ساده بود — تنها سازگار نوازندگان و مسابقه و برندگان در نظر گرفته خواهد شد. Dhoni را آرامش و راه او به کار گرفته همه چیز را تحت تاثیر قرار همه ما است. این یک تصمیم به اتفاق آرا.

“دلیل دیگر برای Dhoni بودن ترجیح داده شد که چندین هند بازیکنان بودند بازگشت از صدمات یا بلند می شکند. از این رو ما فکر کردیم که او بهترین گزینه بود و ما تا به حال هرگز هیچ تاسف است.”

Raju همچنین مشخص شده است که او و همکار خود را انتخاب حمایت آنیل Kumble به عنوان آزمون کاپیتان. “این مهم است که توجه داشته باشید که ما ساخته شده Kumble آزمون کاپیتان برای سال 2007 استرالیا تور. که ثابت می شود یک حرکت عاقلانه داده بدنام ‘Monkeygate و راه Kumble و اواخر Dr. M. V. Sridhar (سپس مدیر اداری از تیم هند) به کار گرفته شده در این موضوع است.”

در حالی که راجو خم شدن به نوستالژی در سبک ورید او quipped: “اولا من هرگز می خواستم به یک انتخاب داشتن آنها را لعنت برای گرفتن نیست من با توجه به عنوان یک بازیکن!”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی