Dhoni شروع به آموزش برای IPL-13 از 2 مارس

Chennai Super Kings کاپیتان ماهندرا سینگ Dhoni خواهد شد و شروع به آموزش خود را در اینجا از مارس 2 همراه با دیگر بازیکنان پیش از فصل 13 لیگ برتر هند (IPL).

38-سال Dhoni که در آینده در بازی شده است یک موضوع از گمانه زنی ها پس از ICC 50-بیش از جام جهانی در ماه های ژوئن-ژوئیه سال گذشته شروع خواهد شد آموزش در M. A. چیدمبرم ورزشگاه برای آینده لیگ.

IPL در سال 2020 آغاز می شود با یک مسابقه بین CSK و دفاع از قهرمان بمبئی هندی در بمبئی در مارس 29.

با توجه به CSK مدیر عامل شرکت K. S. Viswanathan, Dhoni خواهد بود آموزش با بازیکنانی که در دسترس هستند به عنوان کامل اردوگاه آماده سازی تیم آغاز می شود در مارس 19.

سابق هند کاپیتان Dhoni است که انتظار می رود عمل برای چند هفته با امثال Suresh Raina و Ambati Rayudu در میان دیگران. او پس از یک استراحت قبل از بازگشت منابع گفت.

Raina و Rayudu شده اند آموزش در اینجا برای سه هفته گذشته یا بیشتر.

منابع گفت: این امر کمک به کهنه stumper برای پیوند با بازیکنان جدید در CSK تنظیم.

‘Thala’ به عنوان Dhoni است روی محبت به نام لژیون CSK طرفداران خواهد همچنین نگاه کنید به شیار بوده و به دور از بازی در حالی که برای در حال حاضر. او شروع به آموزش با Jharkhand تیم برخی از زمان به عقب.

فوق العاده پادشاهان’ جلسات تمرین در دو سال گذشته در حال جذب جمعیت در هزار نفر و با Dhoni مجموعه, برای ورود زود هنگام برای آماده سازی اعداد مشابه را می توان انتظار داشت این زمان در اطراف ،

سه بار قهرمان لیگ تا به حال برداشت کهنه leggie Piyush چاولا استرالیا pacer جاش Hazelwood, انگلستان همه طفیلی سام کوران و تامیل نادو سمت چپ بازو عنکبوتی که تار میتند R. سای Kishore در حراج برگزار شد و در دسامبر گذشته است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>