بی جی پی به رد وزیر کمال نات ادعای دوشنبه شب که حزب منتقل شده بود بدون اعتماد به نفس حرکت در Vidhan Sabha و کنگره-رهبری دولت آماده بود برای اثبات آن اکثریت.

بیان کرد که کنگره دولت با به کارگیری تمام ابزار برای صرفه جویی در خود را در حال حاضر BJP رئیس شلاق در مجمع Narottam Mishra گفت: “آنها در حال گسترش یک دروغ جدید است که ما به ارمغان آورده اند بدون اعتماد به نفس حرکت است. ما نمی آوردن هر گونه حرکت است. در یک یادداشت برای آن وجود دارد اتهامات و دلايل و آن را در مجموع روند متفاوت.”

به جای بی جی پی به حال یک استشهاد با بلندگو مربوط به “عمدی نافرمانی” توسط آقای Nath از فرماندار جهت برگزاری یک طبقه آزمون در روز دوشنبه او اضافه شده است.

آقای نات به نام به حال در فرماندار Lalji Tandon دوشنبه شب برای تشکر از او را برای رسیدگی به مجلس به عنوان قبل از رای دادن تشکر می شود پیش از آن در روز مجمع موکول شد.

همچنین بخوانید: کمال نات قوانین کف آزمون پس از ملاقات با فرماندار

صحبت با خبرنگاران بعد آقای Nath گفت: “من در مورد در حال حاضر وضعیت سیاسی در دولت با او و او را مطلع کنیم خوب بود با همه چیز تحت ambit قانون اساسی و قانون است.”

پس از آدرس آقای Tandon توصیه شده بود از کاربرانی است که با توجه به آشفتگی در دولت کسانی که با مسئولیت باید “مستقل” و “چوب به اصول قانون اساسی”.

همچنین بخوانید: دادگاه عالی می گوید M. P. دولت برای پاسخ به Shivraj سینگ Chouhan درخواست شده توسط مارس 18

“بی جی پی است گفت: بارها و بارها که ما لازم نیست اکثریت و خواستار یک طبقه تست. بنابراین ما به آنها گفتم اگر آنها معتقد بودند بنابراین آنها را باید بدون حرکت اعتماد” گفت: آقای Nath. “آنها آن را آورده اند و با توجه به این پیشنهاد به سخنران. ما ثابت خواهد کرد که ما اکثریت. و علاوه بر آن 16 MLAs گروگان نیز باید آورده و مستقل است.”

واکنش آقای Mishra گفت: “پس از آن گروگان ها از حزب خود را, چرا ما باید آنها را به عقب ؟ علاوه بر این اگر شما یک اکثریت در مجلس, پس چه مشکلی با کف تست؟”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی