‘Dil Bechara’ نقد و بررسی: یک تجربه سورئال که پل واقعیت و داستان

تماشای Dil Bechara است سهوا تجربه سورئال. چگونه اغلب داستان آنقدر hyperreal? بازیگر Sushant Singh Rajput که درگذشت خودکشی ماه گذشته نقش علاج بیمار شخصیت در فیلم امانوئل Rajkumar Junior یا مانی و ما می دانیم که چگونه این فاجعه در حال رفتن به حرکت در هر دو زندگی واقعی و بر روی صفحه نمایش به دلیل فیلم, منبع, مواد, The Fault in Our Stars.

فیلم — سینگ و تنها پس از مرگ آزادی — ویترین او را به عنوان یک جوشان و پسر جوان که آگاه است که پایان نزدیک است اما perseveres به زندگی در لحظه. او می آموزد Kizie باسو (تاریخ Sanghi) خود را که به سرطان مبتلاست به انجام همان. در پایان به این روایت می پردازد و یک چشم پر از اشک ادای احترام به مانی, آن سخت است برای جدا کردن دنباله ای از سینگ و co-ارتباط مؤثر است و پوچ به حداقل می گویند.

به عنوان یک فیلم, اما, Dil Bechara فاقد عمق و احساس شکنندگی است که در مرکز یک داستان شبیه به این. بسیار راستگو هند اقتباس از The Fault in Our Stars, بازیگران Shailene Woodley و Ansel Elgort, Dil Bechara حتی قرض برخی از دیالوگ (اگر چه ترجمه) از اصل, در علاوه بر این به صحنه ها و شخصیت.

اما Mukesh Chhabra تفسیر شتاب زده و اجازه نمی دهد که برخی بسیار اساسی روابط به ساخت خواهم که از Kizie و پدر و مادر او که باعث می شود شخصیت او بسیار یک بعدی. Saswata Chatterjee و صلیب شکسته موکرجی که قسمت های بازی خود را با اعتقاد راسخ نیست با توجه بسیار به کار به عنوان پدر و مادر یک علاج بیمار کودک است.

وجود دارد و با عجله در روایت است که برگ لحظات حیاتی مورد نیاز برای ساختن یک فیلم مانند Dil Bechara افسرده و شاید حتی مراقبه. مثلا فیلم به ندرت آدرس فلسفی پرسش از مرگ و زندگی و سرنوشت و چگونگی دست و پنجه نرم کردن با یک پایان اجتناب ناپذیر است که هر دو این شخصیت شده اند برخورد با تقریبا تمام زندگی خود را. Dil Becharaبه جای متکی به سن ابزار احساساتی پس زمینه نمره خود را برای جبران کمبود در خصلت و این فیلم به نظر می رسد دنباله ای از حوادث به جای یک زیرچشمی نگاه کردن به زندگی است.

 

فراتر از آن تجسم اخلاق این فیلم اساسا یک coming-of-age برای Kizie باعث با حضور مانی. در حالی که شخصیت Hazel Grace in The Fault in Our Stars است غیرعقلانی برگزاری بر روی یک رمان را برای پایان دادن به هدف Kizie داده شده است آلبوم, اما این فیلم انجام نمی دهد بسیار با آن است. حتی سفر خود به پاریس است که با عجله و نسبتا بی اهمیت ساخت coming-of-age جنبه Dil Bechara ضعیف ترین حلقه آن است.

در حالی که مانی قرار است به کسی که می آموزد Kizie برای پیدا کردن امید و تحقق حتی اگر او روز شماره او می آید در سراسر به عنوان یک کاریکاتور و نیست کافی داده پشتیبان گیری به راه او است. اما این فیلم بیش از مانی. آن را در مورد سینگ و زندگی او زندگی می کردند.

حتی اگر این فیلم قرار بود به انتشار زودتر و به تعویق افتاد با توجه به دلایل متعددی از جمله اتهام آزار و اذیت جنسی علیه Chhabra که بعدها بنا به گزارش ها پاک پس از پرس و جو وجود دارد افسرده مربوط به آن است. آن را به حال شده است تحت شرایط مختلف راه یکی را نگاه کنید این فیلم را شاید بتوان بسیار متفاوت است. اما آن را سخت به نگاه مانی شخصیت و نه, Sushant بازیگر و بخشی از این کاملا عجیب و غریب که در آن واقعیت این است که خیلی بیشتر در حال حرکت از داستان است.

Dil Bechara در حال حاضر در حال پخش به صورت رایگان در دیزنی+ Hotstar

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>