‘Dil Bechara’ تریلر: Sushant Singh Rajput را swansong یک دلخراش عاشقانه

Dil Bechara رسمی بازسازی 2014 هالیوود, درام, عاشقانه The Fault in our Stars based on John Green محبوب رمان به همین نام است.

Mukesh Chhabra باعث می شود کارگردان خود را اولین بار با این فیلم هندی انطباق با Shashank Khaitan و Suprotim Sengupta. Dil Bechara را ببینید اواخر Sushant Singh Rajput در یک نقش پیشرو در کنار debutante تاریخ Sanghi و سیف علی خان در جالب cameo. موسیقی برای این فیلم است که توسط AR Rahman و شعر توسط آمیتا باتاچاریا برای این آلبوم است.

این فیلم به دنبال یک زن و شوهر جوان در عشق که آنها را ملاقات کنید و برای یکدیگر قرار می گیرند. گرفتن ؟ او تا به حال یک قلم مو با استئوسارکوم در حالی که او در حال مبارزه با سرطان تيروئيد.

 

رسمی خلاصه داستان برای Dil Bechara متحده “این داستان Kizie باسو و امانوئل Rajkumar Junior یا مانی و بررسی های خنده دار خطر ناک و غم انگیز ماجرا از زنده بودن و در عشق است. با هم Kizie و مانی سوار در یک on-off-up-down-غمگین و شیرین عمیق سفر به قلب که crazy little thing called زندگی است. آن آنها را می آموزد آنچه در آن به معنی احساس واقعا زنده و سقوط در عشق است.”

این فیلم برای انتشار در تاریخ 24 ژوئیه در دیزنی+ Hotstar.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>