Dil Raju, تلوگو تولید کننده ‘V’ و ‘Vakeel ساب’ می شود hitched برای بار دوم میان coronavirus همه گیر

محبوب تلوگو تولید Dil Raju ازدواج برای بار دوم در روز یکشنبه در مراسمی در نیزمبد در حضور صمیمی خانواده و دوستان در میان coronavirus بیماری همه گیر. او ازدواج Tejaswini (Vygha Reddy) دیروز.

Dil Raju بعدی فیلم است که بسیار پیش بینی V بازیگران Nani Sudheer ببو, Nivetha توماس و Aditi Rao Hydari. او همچنین Pawan Kalyan را Vakeel ساب در این خط لوله که تلوگو بازسازی صورتی.

تولید کننده از دست داده بود همسر اول خود را به دلیل ایست قلبی در سال 2017. قبل از ازدواج, Dil Raju قرار دادن یک بیانیه در سری Venkateswara خلاقیت’ صفحه توییتر.

“با به دنیا آمدن به وقفه همه چیز نیست بسیار بزرگ شده است برای بسیاری از ما در مقابل حرفه ای. من شده اند رفتن را از طریق زمان زیادی را شخصا نیز برای مدتی در حال حاضر. اما امیدوارم همه چیز حل و فصل خواهد شد بسیار به زودی و با همه به خوبی خواهد بود. و در آن شور و امید آن را در حال حاضر زمان برای من به نوبه خود بیش از یک برگ جدید و راه اندازی مجدد زندگی شخصی من در یک توجه داشته باشید شاد” خواندن این پست.

Dil Raju شناخته شده است برای تولید موفق تلوگو فیلم هایی مانند آریا Bommarillu, Kotha Bangaru Lokam, Brindavanam, Sathamanam Bhavati, Fidaa آقای کامل Yevadu, در میان دیگران.

Sathamanam Bhavati عطا شد با ملی فیلم جوایز بهترین فیلم محبوب ارائه سرگرمی سالم و بی خطر در سال 2016.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>