مدیر شانکار به ₹1 کرور به عنوان جبران خسارت برای بدبختی

پس از یک اصلاح در اخیر بدبختی در این مجموعه از هند 2, مدیر شانکار در روز جمعه گفت که او “هنوز در تلاش برای بازیابی از شوک و درد و تروما ناشی از این حادثه ناگوار”.

او گفت که او خواهد بود به ₹1 کرور به عنوان جبران خسارت به خانواده های این سه نفر که کشته شدند و به کسانی که مجروح در این حادثه شامل یک جرثقیل در EVP فیلم شهر در حومه چنای.

بخوانید: چگونه امن است آن را به کار بر روی مجموعه ای از Kollywood فیلم ؟

صحبت در مورد بدبختی که دستیار کارگردان کشته شد شانکار گفت: “مرگ کریشنا که عضو تیم من به عنوان دستیار کارگردان فقط یک ماه پیش به طور کامل متزلزل من. ظرف چند روز کریشنا را درک کرده بود این قدر از این پروژه بزرگ و سرآمد در کار خود را.”

او در مورد تولید و پسر Madhu و Chandran از گروه هنر — دو نفر دیگر کشته شدند. “من دل به دیدن Madhu در سردخانه; او همیشه ایستاده در کنار من در این نقطه و در خدمت هر چه من خواسته بلافاصله. دانستن که وجود دارد کار را برای یک ماه در این مجموعه از هند 2, Chandran تا به حال به طور داوطلبانه به جلو آمده با بسیاری از علاقه. زمانی که من آمد به می دانم که در مورد مرگ او من عمیقا دردناک,” او گفت:.

آقای شانکار گفت که این حادثه گرفته شده بود با وجود این فیلم خدمه در نظر گرفتن چند اقدامات احتیاطی و ایمنی اقدامات است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>