ناامید کننده برای دیدن ما صداقت سوال: بدمینتون فدراسیون جهانی

بدمینتون فدراسیون جهانی گفت: آن را “ناامید کننده” است که برخی از برترین بازیکنان مورد سوال آن “صداقت و انگیزه” هنگامی که آن را ادامه داد و با تمام انگلستان قهرمانی با وجود سرعت رو به رشد تهدید COVID-19 بیماری همه گیر. تصمیم به انجام این رویداد آمد انتقاد شدید از بالا shuttlers جهان از جمله ساینا Nehwal که به حال متهم مدیران از قرار دادن پول بالای بازیکنان ایمنی.

در نامه BWF دبیر توماس لوند گفت: این تصمیم به رفتن پیش با قهرمانی انگلستان ساخته شده بود بر اساس بهترین مشاوره که در آن زمان.

“از آن شده است بسیار ناامید کننده بود برای دیدن برخی از اعضای بدمینتون جامعه حدس و گمان در صداقت و انگیزه های BWF در این زمان بحران” لوند نوشت. “ما شماره یک نگرانی همواره سلامت و ایمنی از همه شرکت کنندگان.”

“اما در همان زمان ما عمیقا در مورد لغو مسابقات و جریان بر اثر این نخبگان بازیکنان و مربیان موجب آن آنها در حال حاضر می تواند در یک موقعیت موقت از بیکاری و از دست دادن درآمد است.”

دشوار است برای تصمیم گیری

اما لوند گفت: آن را دشوار را به تصمیم گیری در یک “به سرعت در حال تغییر چشم انداز” که در آن دستورالعمل تجدید نظر شده بودند به صورت روزانه و رویکرد دولت های مختلف نیز سازگار نیست.

“با توجه به سرعت در حال تغییر چشم انداز آشکار با دولت اجرای اقدامات در تعارض راه و با بسیاری از ملاحظات و گمانه زنی در جامعه خود ما آن رو شده است به چالش کشیدن برای دیدار با تمام جهانی انتظارات از همه شما,” او گفت:.

“البته حقیقت یک چیز فوق العاده است. آن را دشوار است به استدلال می کنند که “تصمیم گیری های اشتباه” گرفته شده بود در یک محیط در حال تغییر در نزدیک به یک ساعتی اساس بیشتر تصمیمات بنابراین نیاز است.

“این نه تنها مورد بوده است برای BWF اما بسیاری از مقامات در سراسر جهان است. اما ما حفظ کند که BWF ساخته شده به بهترین شکل ممکن تصمیم گیری در زمان و صادقانه با انگیزه برای حفاظت از سلامت و معیشت همه شرکت کنندگان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید