کشف قرنطینه هنر در حال حاضر رویه در رسانه های اجتماعی به منظور بالا بردن روحیه

از داخل یکنواخت و خسته کننده یکنواخت شاتر ویندوز یک پیرمرد و نوه اش گسترش رنگ. این مرد ریشو نقش او ویولن و دختر بچه یک بانجو. در زیر پنجره به نظر می رسد به عنوان اینکه رنگ پوست کردن دیوار. اما در بازرسی نزدیک تر از آن نشان می دهد خود را به یک نقشه جهان.

“این یکی برای جهان” خوانده شده به عنوان.

قرار دادن یک چرخش تازه

با الهام از فیلم ها از ایتالیایی ها آواز در بالکن و تشویق در طول دوره های دشوار از ملی مستند این نقاشی قرار داده شده بود توسط آدریان 20 ساله دانشجو از بخارست رومانی در Instagram حساب (@ayepixel).

بیش از چند هفته گذشته به عنوان جهان از شیوه های اجتماعی فاصله برای مبارزه با این بیماری همه گیر از COVID-19 و بسیاری از کشورها به مستند هنرمندان گرفته اند به Instagram در droves. حساب ‘قرنطینه هنر’ آغاز شده اند رویه در رسانه های اجتماعی. این مقایسه و تطبیق آثار هنری با محوریت این بیماری همه گیر از کشورهای مختلف است. برخی از دادن اطلاعات به دیگران بسیار مورد نیاز دوز طنز.

برای آدریان موضوع: فوری: پدر و مادر خود هستند در میلان ایتالیا در حالی که او تحت مستند با مادر بزرگ خود را در رومانیایی روستا.

“پدر و مادر من زندگی شده اند وجود دارد برای 14 سال و من با آنها صحبت کنید تقریبا هر روز. آنها منتقل شده وجود دارد برای حفظ خانواده ما. پدر من در تحویل بخش و او هنوز هم برای رفتن به محل کار حمل و نقل مسائل را از یک مکان به مکان دیگر. او با در نظر گرفتن تمام اقدامات او می تواند به نگه داشتن امن می گوید:” آدریان.

هنر برای او است که یک راه برای نگه داشتن سر خود را. “حتی اگر این بار سخت ما به یکدیگر نیاز دارند بیشتر از همیشه” او می گوید:, و اضافه کرد که او نیز تلاش می کند به صحبت کردن در مورد تبعیض علیه آسیایی ها در طول این دوره است. “است که یک غیر انسانی راه تفکر; این نفرت است و نه راه حل همه چیز است.”

نفرت نیست اما خنده فقط ممکن است.

Smishdesigns یک هنرمند گرافیک مستقر در بمبئی (که ترجیح می دهد با نام کاربری برای آزادی خلاق را ارائه می دهد) گرفته شده از یک استراحت مختصر از او سیاسی تصاویر برای کمک به جهان خنده نگرانی های خود را دور.

طی هفته گذشته او شده است reimagining شخصیت های کلاسیک نقاشی در دوران کنونی. مغول دوستداران آغوش — اما با ماسک در. تفسیر خود را از رجا Ravi Varma را Urvashi و Pururavas است آسمانی پوره پرواز به دور از معشوق خود انسان پادشاه در یک ماسک. “اجتماعی, فاصله,” او می گوید.

Discover Quarantine Art, now surfacing on social media to raise spirits
Discover Quarantine Art, now surfacing on social media to raise spirits

“من بیشتر فراموش سیاسی, هنر, اما من فکر کردم این امر می تواند نسبت به انجام این کار نگه دارید و حفاری در مردم در یک لحظه از بحران است. مردم در حال رفتن را از طریق اضطراب بنابراین من احساس آن مسئولیت من به آن آدرس و شاید به برخی از شوخ طبعی را می گوید:” Smishdesigns.

او همچنین مسائل مانند اجرا احساس انزوا و غیر ضروری overstocking از لوازم اساسی. یکی از آثار ‘انحصار از دست sanitiser’ یک مرد خودخواهانه چسبیده به یکی از همه برای خودش.

“من شده است به طوری که بسیاری از داروسازان است که باید اجرا از sanitisers زیرا مردم overstocking می گوید:” 32 ساله زندگی می کند که در یکی از این فاصله برای این بیماری همه گیر در هند — Mumbai, Maharashtra.

نزدیکی در پونا توسط هنرمند گرافیک Rushabh Jadhav که همچنین با استفاده از حساب کاربری @glitchbook به ویروس a صورت و بدن. 20 ساله به تازگی با قرار دادن یک #drawthisinyourstyle چالش و هنرمندان از هند و اروپا پاسخ داده اند. در حالی که کرسی های اجتماعی که فاصله مهم است که در زمان سناریوی او اضافه می کند که آن را واقعا تحت تاثیر او منفی به عنوان یک هنرمند. “تنها بودن در خانه متوقف نخواهد شد من از هنر به جای آن به من کمک خواهد کرد حفاری های عمیق تر و ماندن تولیدی,” او می گوید.

در زمان تاج

یکی دیگر از عوامل ایجاد انگیزه به این دلیل ساده که این شعار در همه جا در حال حاضر از جمله در جهانی هنرمندان جامعه است. یک اثر هنری با روند #coronavirus بیشتر احتمال دارد به توسط Instagram الگوریتم.

Discover Quarantine Art, now surfacing on social media to raise spirits

اما این هنرمندان جوان سعی کنید بهترین خود را به پا خط بین چه خلاق و چه حساس. دهلی نو-بر اساس Divya Baid را (@thedreampalette) نقاشی N-95 ماسک برای مثال تبدیل به یک ضربه.

نیروی دریایی آبی و تیره ماسک سیاه و سفید یک زبان-در-گونه ‘Shut Up, تاج,’ نقاشی در سراسر آسمان شب است. “من باید این عادت از نقاشی هر چه من دیدن دروغ گفتن در مقابل من است.”

با وجود درخواست از مردم اگر این سفارشی ماسک خواهد بود در فروش او تصمیم به رفتن پیش با آن است. او می گوید: “من در مورد آن فکر کرد اما من احساس خوبی در مورد فروش یک ماسک. مردم در حال مرگ هستند در خارج وجود دارد و من نمی خواهم به کسب درآمد از آن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر