‘ضد عفونی تونل’ برای محافظت از رییس جمهور روسیه ولادیمیر پوتین از coronavirus

بازدید کنندگان ملاقات با ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه در کشور خود اقامت ابتدا باید از طریق یک پیاده روی را از طریق دستگاه که اسپری آنها را با مواد ضد عفونی کننده برای محافظت از او را از coronavirus (COVID-19) گفته است.

آقای پوتین شده است خود منزوی در Novo-Ogaryovo اقامت در خارج از مسکو تحت مستند اگر چه او ساخته شده یک مکان عمومی ظاهر بدون ماسک در یک رویداد در فضای باز در ژوئن 12 روسیه روز تعطیلات.

به عنوان بخشی از اقدامات احتیاطی بازدید کنندگان پیاده روی را از طریق دستگاه و اسپری کنید از بالا و پهلو و تصویری ارسال شده در سه شنبه شب در توییتر توسط کرملین, استخر, روزنامه نگاران از ریا نووستی دولت news agency نشان داد.

مقامات در پنزا منطقه شرق مسکو که در آن دستگاه ساخته شده افتخار است که آن را “تضمین ایمنی از رئیس دولت و همه کسانی که به دیدار او.”

پنزا منطقه ای دولت گفت: رئیس جمهور کارکنان در تماس با شرکت تولیدی که تا زمانی که این ویروس شیوع تخصصی در اتوماتیک تمیز کردن تجهیزات برای استفاده های صنعتی.

این دستگاه شامل تشخیص چهره تکنولوژی و مردم را می توانید درجه حرارت با توجه به تولید کنندگان.

کرملین تحمیل کرده است طیف وسیعی از اقدامات برای حفاظت از آقای پوتین از جمله به طور منظم ویروس تست رهبر و همه کسانی که در تماس با او.

بازدید کنندگان را به یک ویروس تست قبل از دیدار آقای پوتین, او گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید