دیزنی+ Hotstar ورود در مه: بیشتر از Mandalorian’ و ‘میلیاردها همراه با, مارک رافالو, مینی سری

ممکن است به ارمغان می آورد با آن در دیزنی+ Hotstar شادی بیشتر برای طرفداران نوزاد Yoda و این Mandalorian آن را به عنوان Star Wars ماه! طرفداران حق رای می تواند در بالتیمور چهارم با ارائه جدید از Lucasfilms: دیزنی گالری: Mandalorian و Star Wars: The Rise of اسکای واکر.

کسانی که به دنبال دیزنی فیلم سنین پایین نیز به سفر کردن نوستالژی لین به عنوان اصلی جدید با عنوان دیزنی سرپا نگه داشتن فرهنگ را دوباره یاد فیلم دیزنی غرفه با فیلمسازان و بازیگران و خدمه که ایجاد و استفاده از آنها.

محبوب سریال درام میلیاردها بازیگران Paul Giamatti و Damian Lewis, نشان می دهد بازده با آن فصل پنجم در همان روز و زمان به عنوان ما. مارک رافالو-fronted mini-series من می دانم که این بسیار درست است, ستاره های بازیگر در دو نقش و زیر یک برادر بازبینی خود را در رابطه با اسکیزوفرنی برادر دوقلو و چگونه او تلاش می کند تا او را از پناهندگی در یک درام عاطفی.

براد پیت را sci-fi حماسه Ad Astra که زیر یک فضانورد در فضا جستجو برای از دست رفته خود را با پدر در میان آزمایش است که تهدید به تاثیر جهان دور تا برجسته است.

آینده دیزنی+ اصل

دیزنی سرپا نگه داشتن فرهنگ: یاد هنر فیلم (01 آوریل)

Disney+ Hotstar arrivals in May: More of ‘The Mandalorian’ and ‘Billions’, along with Mark Ruffalo’s mini-series

فیلم تاریخی و سرپا نگه داشتن جمع آوری دن Lanigan reunites یاد فیلم دیزنی غرفه با فیلمسازان و بازیگران و خدمه که ایجاد و استفاده از آنها در برخی از دیزنی محبوب ترین فیلم. در طول این سفر دن را از دست رفته بازیابی مصنوعات بازدید از مجموعه های خصوصی و کمک به بازگرداندن قطعه از والت دیزنی Archives اصلی خود را به شکوه و عظمت. در میان فیلم های ویژه این فصل هستند دزدان دریایی کارائیب: نفرین مروارید سیاه, مری پاپینز, The Muppet Movie, Who Framed Roger Rabbit? و Tron. سرپا نگه داشتن فرهنگ تولید شده توسط ABC Studios, یک برچسب Disney Television Studios. سری اجرایی تولید شده توسط Jason هنری و دن Lanigan.

Star Wars: The Rise of اسکای واکر (04 آوریل)

لوکاس فیلم و کارگردان J. J. Abrams پیوست نیروهای یک بار دیگر به تحویل “Star Wars: The Rise of اسکای واکر” هیجان اوجی فصل در اسکای واکر حماسه آوردن قهرمانانه مبارزه برای بازگرداندن صلح و آزادی به کهکشان به یک حماسه توجهی نتیجه گیری.

دیزنی گالری: Mandalorian (04 آوریل)

 

“دیزنی گالری: Mandalorian” است که در هشت قسمت از مجموعه مستند است که نیش ترمزی میزند و پشت پرده در Mandalorian. هر فصل به بررسی جنبه های مختلف از اولین live-action Star Wars تلویزیون نشان می دهد از طریق مصاحبه های پشت صحنه فیلم و میزگرد مکالمات توسط Jon Favreau.

این زندگی یک سگ با بیل کشاورز (15 مارس)

یاد صدای مسخره و پلوتون برای بیش از 30 سال دیزنی افسانه لایحه کشاورز مراحل از پشت میکروفون خود را برای دیدار با شخصیت های مورد علاقه خود را — سگ! پیوستن بیل به عنوان او می گذرد این کشور دیدار سگ انجام انواع باور نکردنی از شغل است که زندگی ما را بهتر.

بزرگ دروغ گفتن (22 مارس)

بازی های جدید نشان می دهد با بچه های شرکت کننده به میزبانی Yvette Nicole Brown و شامل Rhys Darby به عنوان ربات sidekick, C. L. I. V. E. در هر قسمت از این کمدی بازی نشان می دهد یک بچه شروع می شود با یک گرم تا دور جایی که احمقانه دروغگو و معتبر کارشناس اشتراک افسانه fibs و حقایق سرگرم کننده. بازیگران و آینده کمدی استعداد این دور است برای خنده و همچنین همیشه داشتن یک قطعه از اطلاعات واقعی در مورد این موضوع بود این بستنی بالا رفتن از درخت و یا اسباب بازی طراحی شده است. بعد بچه های ما شرکت کننده نقش اصلی دور که در آن آنها سوال یک متخصص که زوج با یک واقعا خوب دروغگو در همان موضوع. آن را به بچه های ما برای پیدا کردن fibber. بزرگ دروغ گفتن پر از ظالمانه حقایق است که صدا مانند دروغ و بی پروا دروغ این صدا مانند حقیقت

آینده را نشان می دهد

بتی (02 آوریل)

Disney+ Hotstar arrivals in May: More of ‘The Mandalorian’ and ‘Billions’, along with Mark Ruffalo’s mini-series

یک گروه متنوع از زنان جوان حرکت زندگی خود را از طریق مردسالار دنیای اسکیت سواری در شهر نیویورک است.

بازیگران: Dede لاولیس, Moonbear نینا موران Ajani راسل و Rachelle Vinberg

میلیاردها – فصل 5 (03 آوریل)

Paul Giamatti و Damian Lewis ستاره در یک مجموعه درام در مورد قدرت سیاسی در جهان از نیویورک مالی بالا. زیرک و زرنگ و دانا آمریکا وکیل چاک Rhoades (Giamatti) و درخشان جاه طلب صندوق های تامینی پادشاه بابی “تبر” اکسلراد (Lewis) در انفجاری البته برخورد با هر با استفاده از همه قابل توجه فراست و قدرت و نفوذ به outmaneuver دیگر. ریسک در میلیاردها در این موقع تحریک آمیز سری.

این برای اولین بار است که نشان می دهد برنامه ریزی شده برای انتشار در همان روز و تاریخ به عنوان ایالات متحده آمریکا

بازیگران: Paul Giamatti, Damian Lewis, Maggie Siff, Malin Åkerman توبی لئونارد Moore, David Costabile, Condola Rashād آسیا کیت دیلون, Jeffrey DeMunn و Kelly AuCoin

من می دانم که این بسیار درست است – مینی سری (11 مارس)

Disney+ Hotstar arrivals in May: More of ‘The Mandalorian’ and ‘Billions’, along with Mark Ruffalo’s mini-series

بر اساس پرفروش ترین رمان های خوب بره نوشته و کارگردانی شده توسط Derek Cianfrance و با بازی مارک رافالو این سری محدود به شرح زیر Dominick Birdsey به عنوان او در تلاش برای مراقبت از برادر دوقلوی او توماس در حالی که کشف حقیقت در مورد سابقه خانوادگی خود را.

بازیگران: Melissa Leo, مارک رافالو, Rosie O’donnell, Archie Panjabi

فیلم های آینده

Ad Astra (05 آوریل)

Disney+ Hotstar arrivals in May: More of ‘The Mandalorian’ and ‘Billions’, along with Mark Ruffalo’s mini-series

هنگامی که یک زندگی مرموز-تهدید رویداد حملات زمین فضانورد روی مک براید (پیت) می رود در یک ماموریت خطرناک در سراسر بی رحم منظومه شمسی به کشف حقیقت در مورد پدر از دست رفته (تامی لی جونز) و خود را محکوم اعزامی که در حال حاضر 30 سال بعد جهان را تهدید می کند.

بازیگران: Brad Pitt, Tommy Lee Jones, Ruth Negga, Liv Tyler, و دونالد ساترلند

لوسی در آسمان (19 مارس)

پس از ستاره فضانورد لوسی کولا (پورتمن) را بدست آورده یک نقطه آرزو در ناسا ماموریت او نقل مکان کرد و با برتری از بودن در فضا. اما زمانی که او به زمین بازگشت او زندگی روزمره احساس می کند بیش از حد کوچک است. به زودی او درگیر در یک مثلث عشق بی پروا است که تهدید خود را حرفه ای و سلامت عقل خود را.

بازیگران: Natalie Portman, Jon Hamm, Zazie Beetz, Dan Stevens, مروارید, Amanda Dickson, Ellen Burstyn, Nick Offerman

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>