دیزنی+ Hotstar به طور رسمی راه اندازی در مه 3: در اینجا برنامه های اشتراک را نشان می دهد و در ارائه

Hotstar در نهایت رسما اعلام ارتقاء وب سایت خود را به دیزنی+ Hotstar در هند در آوریل 3.

پیش از آن در ماه مارس, یک نسخه محدود از نسخه بتا دیزنی+ Hotstar برنامه تست شد با تعداد کمی از مصرف کنندگان که هیجان زده کاربران است. بود اما در نهایت نورد و دیزنی اعلام کرد که اصلی راه اندازی پلت فرم است که برنامه ریزی شده بود در تاریخ 29 مارس نیز به تعویق افتاد.

اما در حال حاضر با مردم سراسر کشور در مستند و تمرین های اجتماعی فاصله دیزنی+ Hotstar باید تصمیم گرفته شده اجازه می دهد تا دسترسی برای کاربران است.

شروع آوریل 3 سه متمایز ارائه دیزنی+ Hotstar VIP دیزنی+ Hotstar حق بیمه و آگهی پشتیبانی اساسی ردیف در دسترس خواهد بود برای مصرف کنندگان است.

چه اشتراک هزینه ؟

دیزنی+ Hotstar VIP هزینه 399 تومان در هر سال و کاربران برای دسترسی به تمامیت Marvel ارائه شده مانند Iron Man و The Avengers , فیلم, و همچنین بالیوود و منطقه ای, فیلم, بچه ها, سرگرمی, ورزشی و مسابقات و غیره.

 

دیزنی+ Hotstar حق بیمه هزینه های Rs 1,499 در هر سال و مشترکان خواهد همه چیز را تحت VIP طرح و همچنین دسترسی به دیگر زبان انگلیسی مطالب (به غیر از مارول), جدیدترین آمریکا نشان می دهد از استودیو مانند HBO, Fox, Showtime و 29 دیزنی+ اصل مثل این Mandalorian جهان با توجه به Jeff Goldblum, و بسیاری دیگر.

قبل از راه اندازی رسمی دیزنی+ Hotstar میزبان مجازی رویداد فرش قرمز’ در مارس 2 با والاتر از شیر شاه در 6pm و این Mandalorian در ساعت 8 بعد از ظهر. هر دو فیلم به نمایش در چهار زبان: انگلیسی, هندی, تامیل و تلوگو.

نیز وجود دارد یک بخش جداگانه برای تنها دیزنی+ محتوای مطالب در این برنامه که حرکت عناوین وپیش دیزنی, پیکسار, آگهی متنی جنگ ستارگان و National Geographic. پدر و مادر می تواند فعال, کودکان و نوجوانان-حالت امن برای اطمینان از محتوای متناسب با سن.

موجود Hotstar مشترکین خواهد بود به طور خودکار به روز رسانی به جدید دیزنی+ طرح با توجه به زمان طرح ثبت نام و اشتراک — Hotstar VIP مشترکین خواهد شد به روز رسانی به دیزنی+ Hotstar و کاربران با Hotstar حق بیمه خواهد شد به روز رسانی به دیزنی+ Hotstar حق بیمه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *