دیزنی جهان به بازگشایی به عنوان coronavirus موارد افزایش در فلوریدا

جادویی ترین مکان بر روی زمین است بازگشایی پس از نزدیک به چهار ماه با قوانین جدید در محل برای کمک به جلوگیری از گسترش COVID-19.

والت دیزنی جهان سحر و جادو پادشاهی و پادشاهی حیوانات در حال بازگشایی روز شنبه در حالی که Epcot و دیزنی استودیوهای هالیوود به دنبال خواهد داشت و چهار روز بعد.

این شانس را به عقب می آیند و در سحر و جادو گفت: دایان واتکینز یک معلم پیش دبستانی از هلن, آلاباما که به بازدید از این پارک حدود هشت بار در سال است. داغ یا نه, ماسک یا نه ما فقط خوشحال می شود در اینجا. من احساس می کنم همه در اینجا این است که در همان قاب از ذهن است. همه خیلی هیجان زده می شود در اینجا.

واتکینز گفت که زمانی که او 16 ساله دختر راه می رفت به سحر و جادو پادشاهی در صبح روز شنبه پس از آن دیدم تمام اعضای بازیگران اندود شده و کف زدن در خیابان اصلی او گریه کرد.

“این بسیار عاطفی,” او گفت:.

بازگشایی می آید به عنوان موج عظیمی از فلوریدا مورد آزمایش قرار داده اند مثبت جدید کروناویروس در هفته های اخیر. بسیاری از شهرها و استان ها در سراسر کشور به تازگی دوباره محدودیت هایی که برداشته شده بود در ماه مه هنگامی که موارد به نظر می رسید به رها کردن.

همه دیزنی اورلاندو پارک های بسته در اواسط ماه مارس در تلاش برای جلوگیری از این ویروس را گسترش. Universal Orlando و سی ورلد اورلاندو بسته در اطراف همان زمان اما بازگشایی چند هفته پیش پس از سازماندهی قوانین مشابه برای حفاظت از کارکنان و مشتریان از ویروس.

محدودیت های جدید

دیزنی قوانین جدید شامل اجباری ماسک و اجتماعی فاصله. بازدید کننده خواهد شد نیاز به رزرو برای ورود به یک پارک و نمی شود آنها را مجاز به هاپ بین پارک. هر دو بازدید کنندگان و کارکنان را دریافت خواهد کرد متوسط چک هنگامی که آنها را وارد کنید. آتش بازی نشان می دهد و رژه را معلق شده است برای جلوگیری از نقشه کشی بیش از حد بسیاری از مردم با هم.

واتکینز و دیگر پارک را برانگیخت گویند که دیزنی کارکنان در زمان مهمانان درجه حرارت به محض ورود و تقریبا همه در چشم عینک ماسک در صبح روز شنبه. وجود دارد بسیاری از ضد عفونی کننده دست در ایستگاه های اطراف و مردم احترام فیزیکی فاصله نشانه ها و دستورالعمل ها. پس از این پارک در ظرفیت پایین تر وجود دارد تنها پنج دقیقه صبر کنید برای محبوب Buzz Lightyear سوار — به طور معمول آن را در حدود 90 دقیقه واتکینز گفت.

برخی از جاذبه ها و مناطق ناهار خوری نیست هنوز باز است. یکی دیگر از تغییر: بازدید کننده نمی تواند در آغوش گرفتن و خوش آمد می گوید لباسهای شخصیت های دیزنی. به جای شخصیت ها در cavalcades یا motorcades به عنوان آنها راه خود را از طریق پارک.

دیزنی شده است باز کردن آن پارک به بالا در سراسر جهان در طول دو ماه گذشته. در ماه مه شرکت باز دیزنی چشمه مجموعه ای از مغازه ها و رستوران ها و مکانهای تفریحی در دریاچه Buena ویستا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید