فضای Shrishti گالری هنر بوی رنگ تازه و خاموش جیر تن دیوار اجازه می دهد که متنوع کار می کند از آخرین نمایشگاه به مرکز صحنه. چند هنرمند نشان می دهد در هم پیچیده: داستان در موضوع و بافت است که سرپرستی گوا-بر اساس متصدی لینا وینسنت. این یک بصری گلچین مختلف میراث دوخت گلدوزی و پارچه را از طریق هنرمندان لنز در ماکرو و میکرو از وجود است.

فوق هنرمندان Alpana Vij, Seema Kohli, Gopika Nath پائولا Sengupta, Lavanya مانی, Jagannath پاندا, Sanjeev Khandekar و Vaishali Narkar و Pranati پاندا — برجسته نام در ملی هنر (persian) اما نسبتا جدید به محلی گالری صحنه.

Lina Vincent with Lakshmi Nambiar

موافقت لاکشمی Nambiar نمایشگاه می گوید: علائم سالگرد 18 گالری که آغاز شده توسط مادر او اواخر Remani Nambiar. “من می خواستم چیزی قدرتمند با مخلوط رسانه به خصوص پارچه و منسوجات.”

گفتگو برای چنین نشان می دهد بین لینا و لاکشمی آغاز شده بیش از یک سال پیش و هنرمندان نهایی چهار ماه بعد. لینا توضیح می دهد که متاسفانه برخی از تدارکات نمی تواند تسهیل آثار برخی از هنرمندان به حمل بیش از پس برخی به پایان رسید تا ترک. “گزینش بسیار خاص روند از آنجا که ما تا به حال به معاون کشیش بخش برای حیدرآباد هنر مخاطبان و من استفاده می شود به ترتیب برای جهانی هنر مخاطبان” او لبخند, به عنوان اگر او یادآوری تور اخیر ایالات متحده که در آن او به یک ارائه در هنر هند و خارج از کشور.

غریزی متصل

از طریق او همیشه در حال رشد هنرمند, شبکه, شد غریزی برای لینا شامل این نه هنرمندان. خرید از این نمایشگاه ارائه خواهد بینندگان با goosebump القا سفر بصری. “من تا به حال بدست بدانید پائولا و Gopika به طور خاص به عنوان ما با هم کار می کرد اما این نشان می دهد در مورد خود کار می کند بنابراین وجود یک سطح جدید از همکاری! و Jaganath آثار بوده است در رادار من.”

A close-up of Alpana Vij’s ‘What do I see when I see a fallen leaf?’

نزدیک از Alpana Vij را چه کنم ببینید زمانی که من دیدن یک برگ افتاده?’ | عکس های اعتباری: Divya کالا بهونی

لینا بود که قاطعانه در آوردن سنگاپور مبتنی بر Alpana Vij آثار به هم پیچیده. پس از بررسی دقیق تر یکی را متوجه Alpana استخدام کره ای Joomchi برای او کاغذ توت پایه است که ترکیبی از سه لایه کاغذ با موضوع طلا. او سپس با استفاده از تحریک و به آب اجازه می دهد این مقاله به تجزیه و بازسازی آن را به عنوان خشک. بیشتر به طرز محسوسی او با استفاده از طلای 24 عیار دوخت در فضاهای خالی بر روی برگ های خشک قرار داده شده در بتن که افترا زدن به او الهام توسط بودایی مفهوم śūnyatā یا پوچی است که با تمرکز بر روی گذرا و زودگذر طبیعت زندگی در اطراف ما.

بسیار شبیه به Alpana آثار کسانی هستند که از Lavanya مانی که آمیب مانند stitchings رنگ طلایی و قهوه ای رنگ. تکه دوزی الگوهای متحد متعدد بوم و ویژگی های یک وحدت مرز خاکی رنگ. مربوط به COVID-19 شیوع ‘ناهنجاری’ بررسی رابطه بدن و چشم انداز و چگونه آنها را در معرض ناشناخته است.

A close-up of Lavanya Mani’s ‘Anomalies 2’: rust-printing and hand embroidery on cotton fabric

نزدیک از Lavanya مانی را ‘ناهنجاری های 2’: زنگ-چاپ و دست دوزی روی پارچه های پنبه ای | عکس های اعتباری: Divya کالا بهونی

شناخته شده برای لمس کردن در تم از نفس اماره و زنانگی سیما Kohli پیچیده کار می کند, از طلایی رحم مجموعه, پیشنهاد بیننده حس و انرژی. “سیما را با این نسخهها کار در مرکز همه کاره زنانه انرژی است که روایت داستان از خود در جهان است. او همکاری با صنعتگران از Rajat ابتکار که در آن او توسعه یافته است.

تم زنانگی نیز کاوش توسط Pranati پاندا. او با استفاده از تاریکی شعبه مانند گلدوزی و ریز قرمز موضوعات در برابر یک استارک سفید پارچه کاملا به مقابله با بیننده با واقعیت باروری است. شوهرش Jaganath سهم یک واحد بزرگ مخلوط متوسط روی بوم حک شده با روبان از پشتوانه پارچه که تا به یال از یک غول های اساطیری موجود است. اغلب Jagannath آثار آشتی فن آوری و اساطیری به خصوص در این تاب عصر صنعتی.

‘The Being’, an acrylic painting with backing fabric, by Jagannath Panda,

‘بودن’, نقاشی اکریلیک با پشتوانه پارچه توسط Jagannath پاندا | عکس های اعتباری: Divya کالا بهونی

پائولا Sengupta یک محقق متصدی و هنرمند مستقر در کلکته melds بشریت و طبیعت در نقاشی روی پارچه. “او در حال حاضر در روند ساخت خود نساجی می گوید:” لینا “اما در اینجا می توانید ببینید که راه را در یک خط او می رود از گیاه به حیوان به میوه.” پائولا را کار می کند وجود دارد را متوقف کند; او ایجاد کرده pankha با استفاده از multi-نساجی کار می کند در حال آویزان از سقف در برابر چوبی چمن تشک. تصاویر تحریک است, کاوش مداوم تخریب و درگیری در اطراف میراث فرهنگی و استعمار در بودا دنباله.

Geo-سیاست یک تاخت و تاز کردن به هم پیچیدهحسن نیت ارائه میدهد Sanjeev Khandekar و Vaishali Narkar که استفاده از شیشه شکسته بخور دادن چوب cowry پوسته تاس دود-در-بوم و stitchwork به ترسیم هنوز هم در حال رشد Islamaphobia در اطراف ما و همچنین درگیری در کشمیر.

A visitor to Shrishti Art Gallery examining artwork by Sanjeev Khandekar and Vaishali Narkar

یک بازدید کننده به Shrishti گالری هنر بررسی آثار هنری توسط Sanjeev Khandekar و Vaishali Narkar | عکس های اعتباری: Divya کالا بهونی

پیچ در پیچ در هم پیچیده در سبک توجه داشته باشید در حال گوا-بر اساس Gopika Nath آثار که به هم پیوند عناصر نوستالژی و دریا. او به بررسی ایدئولوژی Vignaharta و visarjan و چه گاهی اوقات شستشو در ساحل پس از این شدید آئین های معنوی. آثار ویژگی های دوخت عکاسی و پوسته که ترکیب شاید نقطه به ما دولت ما از سیاره اصلی آب بدن است.

(در هم پیچیده: داستان در بافت و موضوع نمایشگاه تا 31 مه در Shrishti گالری هنر تپه Banjara)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی