تبادل نظر و کار موسیقی خود را با توزیع دیجیتال پلت فرم TuneCore

زمانی که پخش خواننده Nikhita گاندی می خواست که او را آزاد موسیقی در دبیرستان او نیست که یک کمپانی ضبط کرد. “به عنوان یک هنرمند مستقل, آن مهم است به درک کسب و کار می شود و خود به قدرت” او می گوید. با استفاده از TuneCore — که اجازه می دهد تا نوازندگان به توزیع کار خود را بر روی سیستم عامل ios اپل موزیک و 150 دیگر صوتی دانلود و سایت های جریان — او قادر به گرفتن کار خود را متوجه. مستقل موسیقی دیجیتال توزیع و نشر و صدور مجوز خدمات (تاسیس در سال 2005) راه اندازی عملیات در هند اوایل این ماه.

“زمانی که یک هنرمند تصمیم می گیرد برای قرار دادن موسیقی خود را, از آن مهم است برای آنها را به فکر می کنم مثل یک کارآفرین است. به آن نیاز دارد را به بازار عرضه خواهد شد و تحویل به شنوندگان. از آنجا که از راه صنعت تکامل یافته آنها پشتیبانی به طور مستقل بهینه سازی دید و توزیع و TuneCore بخشی از این روند می گوید:” کشور مدیر Heena Kriplani. این هشتمین گسترش بین المللی برای بروکلین بر اساس شرکت که همچنین دارای عملیات در انگلستان, استرالیا, آلمان, فرانسه, ایتالیا, ژاپن و کانادا. “TuneCore بوده است در خدمت استعداد های محلی از سال 2006. هنگامی که نیاز به یک مطلب ترجمه شده ابزار آشکار بود ما شروع به مطالعه عمیق به موسیقی هند چشم انداز می گوید:” Kriplani.

دیجیتال توزیع کنندگان

  • سی دی کودک ایجاد شده توسط نویسنده آمریکایی-نوازنده Derek Sivers شد یکی از اولین سیستم عامل اجازه می دهد تا نوازندگان به توزیع خود سی دی و در حال حاضر در جریان خدمات
  • SongTradr ارائه شده است نامحدود توزیع و 100% توزیع از طریق حق امتیاز 31 دسامبر برای کاربران ثبت نام برای یک حساب استارتر
  • DistroKid سالانه پرداخت مدل (حدود ₹2,000) به صورت نامحدود آهنگ ها و آلبوم آپلود. ‘روشنک’ خواننده آریزونا Zervas استفاده از آن برای رسیدن به #1 در Spotify ما بالا-50 نمودار.

این شامل حسابداری برای زبان های منطقه ای موسیقی و در آوردن یک صنعت کهنه مانند Kriplani خودش کار کرده است که با گیبسون صنایع برای بیش از یک دهه. وجود دارد همچنین راهنماهای نوشته شده توسط music ناشر Achille Forler و پادکستر مای Thomas های گام های عملی و مشاوره طراحی. یک موفقیت داستان رپ 100 عربه از امراواتی در ماهاراشترا. با توزیع موسیقی خود را, او قادر به دریافت یک قرارداد ضبط به همراه پخش آواز فرصت.

داشبورد اجازه می دهد تا کاربران برای پیگیری خود را به موسیقی دیجیتال فروش و ثبت نام Facebook, Instagram, و, یوتیوب, کسب درآمد خدمات. برای اولین بار از سال به آنها ارائه 50 ٪ off به طور منظم هزینه های توزیع با تک آهنگ در دسترس برای ₹499 و آلبوم برای ₹1,499. این هنرمند حفظ 100 ٪ از درآمد فروش و حقوق به کار خود را. “ما در حال به طور مداوم در حال تحول است. این طرح به productise روند و آنها را در اختیار هنرمندان به عنوان آنها رخ می دهد” نتیجه گیری Kriplani.

جزئیات: tunecore.در

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>