DL آزمون در مسیر جدید از مه 2

بیشتر آزمون رانندگی در جاده های مجاور دفتر منطقه ای حمل و نقل افسر (غرب) در Chamarajapuram در اینجا به عنوان مجوز متقاضیان قرار است به آزمون ها از این پس در تازه توسعه یافته خودکار گواهینامه رانندگی تست مسیر (ADLTT) در Rajeevnagar مرحله دوم.

آنها را به ارائه برنامه های خود را و پرداخت هزینه در RTO غرب اما قرار است به RTO شرق در Rajeevnagar مرحله دوم در جاده حلقه بیرونی که در آن رانندگی مسیر توسعه داده شده است.

آزمون در محل جدید انجام خواهد شد از 2 مارس (دوشنبه) بعد گفت: RTO Mysuru غرب در یک بیانیه مطبوعاتی صادر شده در اینجا در روز شنبه. این به طور کامل برنامه ریزی رانندگی پیگیری افتتاح شد به تازگی پس از یک تاخیر طولانی. آزمون رانندگی انجام شد به طور جداگانه در این مسیر برای کسانی که به دنبال DL برای دو چرخ و چهار چرخ. کسانی که به دنبال DL برای چهار چرخ قرار است به انجام شش آزمون و دو چرخ مجوز متقاضیان قرار بود به انجام یک دقیقه تست در مسیر مارپیچ.

محدودیت زمانی

اگر متقاضیان را روشن تست در یک دقیقه ممکن است آنها اعلام نشد و قرار است به درخواست مجدد برای مجوز.

مسیر طراحی شده در چنین شیوه ای که آن را به آزمون واقعی مهارت متقاضیان و همه چیز را می توان ردیابی در مانیتور در اتاق کنترل مرکزی به عنوان مسیر مجهز است CCTVs. یک تیم برون سپاری برای مدیریت آهنگ نظارت آزمون همراه با RTO کارکنان .

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>