در زمانی که مردم نمی تواند بیرون رفتن و اجتماعی را حفظ فاصله با داستان سرایی ارائه می دهد یک راه برای نه تنها نگه داشتن خود مشغول بلکه سرگرم. در مارس 22, طول Janata مقررات منع رفت و آمد Coimbatore داستان تئاتر سازماندهی یک روز Facebook Live داستان سرایی از 10.00 صبح تا 9.30 pm. “ایده این بود که به مردم چیزی مثبت در یک زمان زمانی که آنها به خانه می گوید:” Manoj کثیر. “این قصه همچنین در پاسخ به پرسش از بینندگان در چت است.”

اگر ویشنو ببو صحبت در مورد چگونه یک بانکدار شد مدیر تشریفات و لنگر برای حوادث, RJ Srinivas صحبت در مورد چگونه claps گسترش vibes خوب و او به عنوان مثال از دو فرزند بودند که بسیار تشویق هنگامی که کار خود را قدردانی شد.

Former RJ Krishna held an interactive session

سابق RJ کریشنا ساخته شده خود را در جلسه تعاملی یکی از جوک گفتن و در همان زمان هشدار مردم را به مراقب باشید. Lalitha شانکار گفت که یک داستان برای کودکان است. او در زمان یک شخصیت از یک کتاب او را خوانده و سپس توسعه یک داستان در اطراف آن است.

Vivekanandhan spoke from The Netherlands

از هلند Vivekanandhan صحبت در مورد تفاوت بین هند و کشور او در حال حاضر زندگی می کنند و در پاسخ از این دو کشور به این بیماری همه گیر. او همچنین با اشاره به مشکلات هلندی و چگونه ما باید تمام اقدامات احتیاطی.

رو به با پاسخ — در روز یکشنبه, آنها تا به حال در حدود 7,500 بینندگان او می گوید: — Manoj تصمیم گرفته است به گسترش این داستان تئاتر زنده تا 31 مارس است. رفتن به جلو برخی از مردم خواهد بود صحبت کردن در مورد فیلم ها یا کتاب ها نهفته است که آنها را در حالی که دیگران خواهد شد بحث در مورد یک حکایت است که زندگی در حال تغییر است. “طعم خواهد بود متنوع” اطمینان Manoj “و این کمک خواهد کرد که نگه داشتن مردم مشغول به طوری که آنها نمی حرکت در اطراف در طول مستند.”

کسانی که علاقه مند می تواند به دنبال داستان تئاتر صفحه را در Facebook و یا تماس با 9629144062

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی