اسناد و مدارک ارائه شده به انگلیس برای بازیابی سرقت بت

بت بال CID پلیس مبله اسناد از طریق هند کمیسیون عالی لندن به Ashmolean Museum در آکسفورد انگلستان درخواست استرداد یک قرن 16 برنز بت Thirumangai Azhwar. بت بنا به گزارش ها رفت از دست رفته از یک معبد در نزدیکی کومبکنم نیم قرن پیش.

در ماه نوامبر سال 2019 مستقل محقق آورده تحقیقات جدید به توجه مربوط به منشأ و یک قرن 16 برنز سنت Tirumangai Azhwar که حاصل شد Ashmolean Museum از ساتبی در سال 1967. تحقیقات در عکس بایگانی IFP-EFEO (Institut Français de پاندیچری و Ecole Française d’Extrême-شرق) به نظر می رسد برای نشان دادن همان بت در Soundarrajaperumal معبد در نزدیکی کومبکنم در تامیل نادو در سال 1957.

“اگر چه در حال حاضر وجود ندارد ادعا علیه شیء موزه رسما به ارمغان آورد و با توجه به این توجه از کمیسیون عالی در ماه دسامبر سال گذشته درخواست هر گونه اطلاعات بیشتر (از جمله ممکن است پرونده های پلیس) که کمک به ما در ایجاد کار را منشأ و اشاره کرد که ما باز به برگزاری بحث بیشتر در اطراف ممکن است در بازگشت از این مجسمه گفت:” بیانیه ای از موزه.

این موزه به دست آورد و مجسمه در ایمان خوب در سال 1967 آن را گفت.

با توجه به ساتبی کاتالوگ برنز فروخته شد از مجموعه ای از جمع آوری Dr. J. R. بلمونت (1886-1981).

اضافی کمیسر پلیس بت بال, CID, Abhay Kumar Singh گفت هندو: “این Ashmolean Museum گرفته بود یک گام فعال خود را در آن و تماس با کمیسیون عالی در لندن به دنبال جزئیات بیشتر در این مورد. بررسی گزارش در حال حاضر فرستاده شده به کمیسیون.”

Rahul Nangare اولین دبیر کمیسیون عالی هند در لندن گفت: هندو: “ما از دانشگاه آکسفورد و Ashmolean برای گرفتن گام فعال در این زمینه و امیدواریم که دیگر موزه ها و گالری ها را به دنبال خود نمونه و مشابه رویکرد پیشگیرانه در برخورد با مشکوک به سرقت رفته بت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>